امروز : دوشنبه ۲۸ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۶:۵۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139133
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 227
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سردار سید احمد موسوی دقایقی پیش در چهارمین همایش تفنگداران و تکاوران دریایی سپاه پاسداران انقلاب

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از رشت، سردار سید احمد موسوی دقایقی پیش در چهارمین همایش تفنگداران و تکاوران دریایی سپاه پاسداران انقلاب

اسلامی مرکز عالی تربیت جهادی و تکاوری سیدالشهدا (ع) این شهر با اشاره به عملیات کربلای 3 در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: این عملیات در دهانه خلیج فارس انجام شد.

وی افزود: عملیات کربلای 3 در شناسایی کامل منطقه و تجهیزات مورد نیاز صورت گرفت و نیروهای انسانی شرکت کننده در عملیات را برای انجام آن آماده کردیم.

فرمانده دوران دفاع مقدس شجاعت و فداکاری با توکل به خدا و باور دینی رزمندگان برای انجام عملیات‌ها را مهم خواند و گفت: روحیه بالای رزمندگان برگ برنده ما در دوران دفاع مقدس بود.

وی با بیان اینکه رزمندگان در دوران دفاع مقدس عاقلانه اندیشیدند و عاشقانه عمل کردند، تصریح کرد: رزمندگان با گذراندن آموزش‌های لازم برای عملیات‌ها آماده می‌شدند و هیچ آبی در عملیات‌های آبی و دریایی جلودار رزمندگان نبود.

موسوی با اشاره به اینکه روی شناورها توپ‌های پدافند و موشک‌های کاتیوشا را نصب کرده بودیم، اضافه کرد: شناسایی منطقه و مطالعه وضعیت آب در انجام عملیات‌ها مهم بود.

وی اجرای عملیات‌های دریایی را مهم دانست و گفت: رزمندگان در دوران دفاع مقدس با روحیه بالا به طرف دشمن حمله می‌کردند و می‌دانستند اگر کشته شوند شهید هستند.

فرمانده دوران دفاع مقدس آموزش برای ارتقای عملیات توسط رزمندگان را مهم خواند و یادآور شد: توکل به خداوند و شجاعت رزمندگان موجب پیروزی ایران اسلامی در دوران دفاع مقدس شد.

دبیر چهارمین همایش تفنگداران و تکاوران دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز با اشاره به اهداف برگزاری آن، اظهار کرد: گسترش استفاده و تثبیت و اعتباربخشی به تحقیقات حوزه تفنگداری و تکاوری با تکرار شمارگان همایش تحقق پیدا می‌کند.

ناوسالار دوم علیرضا حبیبی، تشویق و ترغیب استادان، مربیان و دانشجویان تکاوری نیروی دریایی سپاه به انجام تحقیقات میدانی و کاربردی را از جمله اهداف همایش مذکور برشمرد.

وی خاطرنشان کرد: آموزش‌محور کردن فعالیت‌های پژوهشی با استفاده از ارائه بخش‌های آموزشی در متن همایش و استفاده از فرماندهان متعهد و باتجربه دفاع مقدس در راستای انتقال به نسل جوان از دیگر اهداف همایش مذکور است.

انتهای پیام/84001/و30

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها