امروز : شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 19
۰۶:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139134
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 56
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، در حالی که قرار است امروز فهرست اعضای کابینه افغانستان به پارلمان این کشور فرستاده شود، ...

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، در حالی که قرار است امروز فهرست اعضای کابینه افغانستان به پارلمان این کشور فرستاده شود، زمزمه& zwnj;هایی وجود دارد که تغییراتی در فهرست وزرای پیشنهادی مربوط به رئیس اجرایی افغانستان به میان آمده است.

بر اساس این زمزمه‌ها، فهرست تازه‌ای که از سوی رئیس اجرایی ترتیب داه شده است، به شکل و شرح زیر است:

«صلاح الدین ربانی» برای وزارت خارجه، «ژنرال نورالحق علومی» برای وزارت داخله، «زلمی یونسی» برای وزارت معارف، «نجیبه ایوبی» برای وزارت امور زنان، «فیروز الدین فیروز» وزارت صحت عامه، «عالمی بلخی» وزارت عدلیه، « دکتر سردار محمد رحیمی» وزارت تجارت، «برنا کریمی» وزارت مخابرات، «محمود صیقل» وزارت انرژی و آب، «سردار رحمان اوغلی» وزارت اقتصاد، «نصیر احمد مهجور» وزارت عودت مهاجرین و «محمود گل زلمی» وزارت توسعه روستایی در نظر گرفته شده است.

این در حالی است که لحظاتی پیش‌ رئیس پارلمان افغانستان اعلام کرد: اگر تا پایان نشست عمومی امروز پارلمان افغانستان فهرست کابینه به این مجلس فرستاده نشود، کاسه صبر مردم لبریز خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار