امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۸:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139139
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۱۹
تعداد بازدید: 130
مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به حکم کمیسیون ماده 100 و دیوان عدالت اداری در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین ...

مهدی چمران در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی فارس، با اشاره به حکم کمیسیون ماده 100 و دیوان عدالت اداری در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین اظهار داشت: این کار کاملاً قانونی بوده و در واقع مالکان این پاساژ تخلفی را از گذشته انجام داده بودند که باید منتظر این حکم می شدند.
وی تصریح کرد: موضوعی که هم اکنون مطرح شده است شکایت تعدادی از خریداران طبقه هفتم پاساژ از صاحبان ملک است که این موضوع نیز از طریق مراجع ذیربط قابل پیگیری است و مالکان این پروژه باید ضرر و زیان خریداران را طبق قانون پرداخت کنند.
چمران در ادامه با اشاره به برخی از شایعاتی که این روزها در خصوص انتخابات شورای عالی استان‌ها و عدم ارتباط وی با دولت‌ها و به خصوص دولت یازدهم است، گفت: نتیجه کاملاً روشن و شفاف است و مشخص است که چه تعاملاتی با وزرای گذشته و به خصوص وزرای دولت یازدهم وجود دارد.
وی گفت: بنده با توجه به ارتباطات کاری که از گذشته داشته‌ام ارتباط خوبی را با شخص رئیس جمهور تعاملات خوبی را دارم و در شورای عالی استان‌ها نیز این تعامل و همکاری وجود داشته است.
رئیس شورای شهر تهران ادامه داد: تعامل ما با دولت‌ها و به خصوص دولت یازدهم کاملاً قانونی بوده و در این زمینه نیز تعدادی از وزرای دولت یازدهم در شورای عالی استان‌ها حضور پیدا کرده‌اند و در واقع تفاهمنامه‌های خوبی نیز به امضا رسیده است.
چمران در ادامه با اشاره به برخی دیگر از شایعات در زمینه استعفای وی از شورای عالی استانها گفت: به هر حال برخی می‌خواهند با شایع‌سازی‌ فضایی را ایجاد کنند که البته باید به آنها عرض کنم که با مطرح کردن این گونه شایعات به جایی نخواهند رسید و بنده همانند گذشته به عنوان یک سرباز در شورای عالی استان‌ها حضور فعالی را خواهم داشت.
وی در ادامه با اشاره به صحبت‌های اخیر وزیر ورزش در خصوص استعفای حسین رضازاده از شورای شهر و حضور در انتخابات فدراسیون وزنه‌برداری گفت: بنده بارها و بارها به این موضوع اشاره داشتم که شورای شهر شغل محسوب نمی‌شود و امیدوارم وزیر محترم ورزش که از دوستان بنده نیز است به این موضوع توجه داشته باشد.
رئیس شورای شهر تهران گفت: شوراها به عنوان یک پست افتخاری محسوب می‌شود و شغل حساب نمی‌شود و در این زمینه نیز حسین رضازاده می‌تواند با توجه به سوابق مهمی که در امر ورزش دارد هم در فدراسیون وزنه‌برداری و هم در شورای شهر فعالیت داشته باشد.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها