امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13914
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 95
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعیت فدائیان اسلام بیانیه‌ای را در خصوص خلق حماسه سرنوشت‌ساز توسط ملت انقلابی و ولایتمدار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، جمعیت فدائیان اسلام بیانیه‌ای را در خصوص خلق حماسه سرنوشت‌ساز توسط ملت انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی صادر کرد.

متن کامل این بیانیه به شرح ذیل است: 

محضر مبارک ولی امر مسلمین جهان و رهبر معزز انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای (دام الله ظله الشریف)
سلام علیکم
بار دیگر جهانیان شاهد خلق حماسه‌ای بزرگ و سرنوشت‌ساز توسط ملت انقلابی و ولایتمدار ایران اسلامی و لبیک به ندای ولی فقیه زمان خود بودند، حضوری که حکایت از شعور و بصیرت بالای ملت شریف ایران داشت.

در شرایطی که از سویی، جبهه دوستداران انقلاب اسلامی در خارج از مرزها، به ویژه کشورهای اسلامی و خالقان موج اسلام‌خواهی و بیداری اسلامی، منتظر قدرت‌نمایی ملت بزرگ ایران بودند، و از سوی دیگر، دشمنان قسم‌خورده آرمان‌های انقلاب اسلامی و اسلام ناب محمدی، در انتظار کمرنگ شدن رشته‌های اتصال مردم و نظام اسلامی، با حضور کم فروغ مردم در صحنه انتخابات بودند، به یکباره این ملت ایران بود که با تبعیت از رهبر و ولی خود، برای خلق حماسه‌ای ماندگار، با وحدت کلمه و یکپارچه به میدان آمده و بار دیگر دوست‌داران انقلاب اسلامی را شاد و دشمنان را ناامید کردند.

اکنون دنیا اعتراف می‌کند که جمهوری اسلامی، در لوای ولایت فقیه، با انجام ده‌ها انتخابات آزاد در سال‌های گذشته، الگویی برای کشورهای اسلامی بوده و ما نیز اعتقاد داریم، بیداری‌های اسلامی پدیدار شده، برای تحقق آرمان‌های متعالی خود، می‌بایست از شیوه حاکمیت ولایت فقیه  که تکامل یافته‌ترین شیوه حاکمیت در ادوار مختلف تاریخ بوده است، تبعیت کنند.

جمعیت فدائیان اسلام، این پیروزی را اولا به ساحت مقدس حضرت ولی عصر (ارواحنا فداه)، نیز به شما نایب بر حق ایشان و به عموم ملت بزرگ ایران اسلامی عزیز تبریک می‌گوید و از خداوند متعال، سربلندی روزافزون این ملت را در سایه رهبری حکیمانه حضرتعالی خواستار است.
به یاری خدای توانا
جمعیت فدائیان اسلام
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها