امروز : شنبه ۵ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۲۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139161
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 264
قاسم جعفری نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متاسفانه در ...

قاسم جعفری نماینده مردم بیرجند در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، گفت: متاسفانه در رابطه با پالایش اینترنت به ویژه شبکه‌های اجتماعی از محتوای غیراخلاقی به اندازه کافی تلاش نشده ‌است.
وی با بیان اینکه در احکام دینی ما همواره به مساله تزکیه تاکید شده‌ است، افزود: نظام اسلامی باید شرایط عروج بندگان خدا را فراهم کند و از ایجاد زمینه‌هایی که می‌تواند مردم را به مسیر گناه برده و از مسیر الهی دور کند، جلوگیری کند.
این نماینده مجلس تصریح کرد: فضاهای مجازی و سایبری امروزه از مصادیق بارزی است که می‌تواند انسان را به مسیر اشتباه هدایت کند. این فضاها حتی از ویروس وبا و ویروس‌هایی که باعث کشته شدن مردم می‌شود هم خطرناک‌تر هستند، زیرا مرگ جسمی به مراتب از مرگ روحی و فکری آسان‌تر است.
وی افزود: حاکمیت وظیفه دارد تا در راستای زمینه‌سازی برای عبادت و معرفت و شکوفایی اخلاقی و انسانی و نزدیکی به خدا و در جهت پالایش مسائلی که می‌تواند باعث لکه‌دار کردن فطرت پاک انسانی شود، تلاش کند که البته از این بابت گرچه کارهایی انجام شده است ولی تلاش آنچنانی نشده‌ است.
جعفری در خاتمه گفت: دولت، مجلس، قوه قضاییه و همه باید در این راستا نقش خود را ایفا کنند و در کنار هم با یک هم‌نوایی برای رفع مشکلاتی که در این راه وجود دارد تلاش کنند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها