امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۶:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139166
تاریخ انتشار: ۲۲ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۴:۲۴
تعداد بازدید: 51
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدرضا دستغیب عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 مجلس شورای اسلامی امروز پس از جلسه علنی ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، احمدرضا دستغیب عضو کمیسیون تلفیق بودجه سال 94 مجلس شورای اسلامی امروز پس از جلسه علنی در جمع خبرنگاران با اشاره به تدبیر صورت گرفته در هیأت رئیسه این کمیسیون برای پیشبرد بررسی بودجه سال 94 مطابق زمان‌بندی گفت:‌ برنامه این زمان‌بندی آماده شده و در اختیار اعضاء قرار می‌گیرد تا آنها بدانند هر روز چه موضوعی از بودجه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

وی موضوع بحث هفته اول را کلیات بودجه عنوان کرد و با اشاره به تصویب آئین‌نامه کمیسیون تلفیق با لحاظ اصلاحات و نظرات نمایندگان افزود: معیار کار کمیسیون بودجه آئین‌نامه داخلی مجلس و آئین‌نامه کمیسیون خواهد بود.

دستغیب از آغاز بررسی کلیات بودجه در جلسه امروز خبر داد و گفت: دستور مشخصی برای تقسیم‌بندی کار وجود دارد ضمن اینکه در جلسه امروز آقای لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز حضور خواهند داشت و راجع به موضوعات مختلف صحبت خواهد شد.

وی با یادآوری مشکلات و دشواری‌های بودجه امسال به واسطه کاهش قیمت نفت خاطرنشان کرد: پیشنهاد کاهش سهم صندوق توسعه ملی از درآمد نفت که در صحن علنی رأی نیاورده بود اکنون با احتساب میزان 20درصد در لایحه بودجه آمده است.

عضو کمیسیون تلفیق،‌گفت: علاوه بر فرصت حضور برای سایر همکاران و نمایندگان در مجلس تدبیری اندیشیده شده است که از نظرات سایر متخصصان نیز در خلال بررسی بودجه 94 استفاده شود زیرا اعضای کمیسیون این اراده را برای استفاده از نقطه‌نظرات دیگر اقتصاددانان دارند.

نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: همین‌جا اعلام می‌کنم اگر صاحب‌نظران متخصص در حوزه اقتصاد راهکارهایی برای جبران کسری بودجه امسال ناشی از کاهش قیمت نفت دارند می‌توانند بدون حق رأی در کمیسیون شرکت کرده و نظرات خود را مطرح کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها