امروز : پنجشنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 20
۲۲:۴۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13918
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 104
محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با ...

محمدرضا باهنر نماینده مردم تهران و نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در گفت‌‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به پیام مقام معظم رهبری بعد از خلق حماسه سیاسی توسط مردم، گفت: پیام مقام معظم رهبری حامل یک توصیه کلان به کاندیدای پیروز نشده و نامزد منتخب مردم داشت.

وی افزود: پیام رهبر معظم انقلاب این بود که همه باید اخلاق رقابت را رعایت کنند، کاندیداهایی که پیروز نشدند باید با احترام به رای مردم، رئیس‌جمهور منتخب را یاری کنند و از طرفی فرد منتخب نیز نباید اینطور فکر کند که تا آخر در این مسئولیت قرار دارد.

باهنر با بیان اینکه نامزدهای انتخابات ریاست‌جمهوری باید برنامه‌های پیشنهادی خود را به حجت‌الاسلام روحانی بدهند، تاکید کرد: اینکه مقام معظم رهبری فرمودند رقابت‌های باید جایش را به رفاقت بدهند به این معناست که هیچ نامزدی نباید به آقای روحانی به عنوان رقیب نگاه کند.

باهنر افزود: آقای دکتر روحانی نیز نگاه رقیب به دیگر نامزدها نباید داشته باشد چرا که اکنون رقابت تمام شده و فضای اداره کشور حاکم است و در این مرحله، رقابت معنی ندارد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: باید مشکل حذف رقبا به پایان برسد، در گذشته این مشکل وجود داشته که وقتی فردی به قدرت می‌رسید شروع به حذف رقبا می‌کرد، این روش به کشور آسیب زد و نباید تکرار شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار