امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139207
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: بر اساس قانون اساسی سه قوه مجریه، مقننه و ...

ابوالقاسم رئوفیان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: بر اساس قانون اساسی سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه هر کدام وظایفی را بر عهده دارند که اگر خدایی ناخواسته کوتاهی در این زمینه صورت پذیرد؛ مشکلات عدیده‌ای در جامعه به وجود می‌آید.

وی گفت: اگر مسئولان قوای سه گانه چشمانی تیزبین و حواسی جمع نداشته باشند به طور حتم زمانی خواهد رسید که فساد، مشکلات و انحرافات در ابعاد مختلف درونی و علاج ناپذیر خواهند شد.

سخنگوی حزب ایستادگی با بیان اینکه شرکت سهامی پدیده شاندیز با توجه به عمر بسیار کوتاهش رشد قابل توجهی داشته است، افزود: این رشد پدیده شاندیز در شرایط اقتصادی کنونی کشور جای تامل دارد.

وی ادامه داد: چرایی دستیابی به وضعیت موجود در شرکت پدیده شاندیز خوشبختانه مورد توجه جدی قوه قضاییه قرار گرفته و مسئولان قضایی با مشاهده تخلفات شاندیز با جدیت متخلفان را بازخواست کرده‌اند.

رئوفیان یادآور شد: اینکه یک شرکت سهامی خاص از قوانین و چارچوب و وظایف خویش فراتر رفته و برای جلب مشارکت مردم به عنوان یک شرکت سهامی عام فراخوان دهد یک تخلف آشکار است.

دبیر کل حزب اسلامی ایران زمین با بیان اینکه قضاوت در مورد این پرونده در این مرحله زمانی صحیح نمی‌باشد، اظهار داشت: باید صبوری کرد تا مسئولان قضایی با بررسی کامل پرونده نتایج را به افکار عمومی اعلام کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها