امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۰:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139218
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی ...

به گزارش گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سازمان بسیج دانشجویی، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌ های کشور با صدورنامه‌ای خطاب به علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی اعلام کردند: ،از آراء و نظرات ملت شریف ایران صیانت نموده و در مقابل گستاخی‌ها و بی‌حرمتی ها و ارائه تصویر دروغین از حضور با شکوه ملت ایران در 9 دی ایستادگی کنید.

متن این نامه بدین شرح است:

«در جریان وقایع تلخ و نابخشودنی فتنه سال 88، افرادی همچون میر حسین موسوی و مهدی کروبی که متاسفانه برخلاف اصول و قواعد بازی سیاسی، ظرفیت پذیرش شکست را در خود ایجاد نکرده بودند، پنجه در چهره ملت ایران کشیده و کشور عزیزمان را با 8 ماه آشوب ناگوار روبرو ساختند.

روزهای تلخ و سختی که بر کام ملت گذشت و شیرینی وصف ناشدنی اش را برای معاندان این نظام الهی بر جای گذاشت. روزهایی که جوانان این مرز و بوم را با ادعاهایی واهی همچون «داماد لرستان» و «صندوق‌های دوجداره» به کام مرگ کشاند و داغ‌های نابخشودنی ای را بر پیکره ملت ایران به جای گذاشت.

سرانجام 9 دی ماه 88 نقطه سرنوشت ساز تقابل همه جانبه جبهه استکبار و معاندین نظام با اسلام، انقلاب و ولایت فقیه در یکی از حساس ترین مقاطع تاریخی این کشور بود که با حضور اعجاب آور، آگاهانه و برخاسته از بصیرت متکی بر ایمان و اراده الهی ملت ایران، حماسه ای ماندگار، الهام بخش و عبرت آموز برای همیشه تاریخ آفرید.

ریاست محترم قوه مقننه

روز گذشته و در جریان نطق یکی از نمایندگان مجلس، جای متهم و متشاکی به غلط عوض شده و تصویری دروغین از یوم الله 9 دی ارائه شد و متاسفانه این وقایع در مجلسی رخ داد که وظیفه نمایندگی از نظرات و آرای ملت را بر عهده دارد.

جناب آقای لاریجانی!

ملت ایران در 9 دی با حضور خود و در لابه لای شعارهای خویش، مطالبات صریح خود مبنی برخورد قاطع با سران فتنه و عمالشان را مطرح کردند و خواستار اشد مجازات برای فتنه گران شدند، اما اکنون عده‌ای به دنبال تبیین غلط و دروغین این حضور با شکوه ملت در جهت خواسته های خویش هستند.

اگر روحیه حساس برخی افراد، علاقه ای به یاد آوری جنایاتی که فتنه گران در طول 8 ماه پرالتهاب فتنه، بر ملت و نظام اسلامی شان روا داشتند، که تنها یک نمونه از این جنایات و خیانت‌ها، امیدوار کردن دشمن ناامید شده و اعمال تحریم‌های غیر انسانی علیه کشورمان بود؛ ندارد، حافظه مردم ایران به خوبی مطالبه ی راهپیمایان 9 دی را به یاد می‌آورد.

ریاست محترم مجلس شورای اسلامی!

ملت ایران در یوم الله 9 دی بدون احساس نیاز به واسطه برای بیان نظرات خود، در میدان حاضر شده و حرف‌های خود را با صریح ترین زبان ممکن بیان کردند. از همین رو از حضرتعالی مطالبه می‌گردد که به عنوان ریاست مجلس شورای اسلامی ،از آرا و نظرات ملت شریف ایران صیانت نموده و در مقابل گستاخی‌ها و بی‌حرمتی ها و ارائه تصویر دروغین از حضور با شکوه ملت ایران در 9 دی ایستادگی کنید.

اجازه ندهید تا ساحت مقدس مجلس شورای اسلامی که باید محل حق‌گویی و بیان خواسته های ملت انقلابی ایران باشد، توسط نماینده‌ای که بارها و در مجامع گوناگون، ارزش های مورد احترام و تاکید مردم را به زیر سوال برده و آگاهانه و یا ناآگاهانه سخنان دشمنان آرامش و امنیت این مرز و بوم را تکرار کرده، با سخنان شاعرانه و توهم آلود، به خلاف واقع گویی آلوده شود.

جنبش دانشجویی کشور، بی صبرانه منتظر موضع گیری شفاف جنابعالی و مجلس شورای اسلامی در دفاع از مطالبات به حق مردم در 9 دی ماه 88 است.»

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها