امروز : یکشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۱۴:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13922
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 60
مهدی خوجگی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از انتخابات ...

مهدی خوجگی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس اظهار داشت: بعد از انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی توسط مردم، حال باید حماسه اقتصادی در دستور کار قرار گیرد و این موضوع باید مد نظر رئیس ‌جمهور منتخب مردم باشد تا بتواند با استفاده از تجارت دولت‌های گذشته و نیروهای کارآمد مطالبات اقتصادی مردم را سروسامان بخشد.

وی افزود: همان طور که رئیس جمهور منتخب در شعارهایش، اعتدال را مطرح می‌کرد، بر ادامه فعالیت‌های خود در منصب ریاست جمهوری نیز اعتدال را رعایت کند و درگیر مباحث حاشیه‌ای نشود تا بتواند به مطالبات مردم جامه عمل بپوشاند.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی در ادامه سخنان خود پیرامون وحدت ملی خاطرنشان کرد: می‌طلبد برای خنثی کردن برنامه‌های دشمن وحدت داشته باشیم و رفق و مدارا را سرلوحه کارمان قرار دهیم.

خوجگی تصریح کرد: هرگونه اختلافات که ریشه سیاسی دارد، سبب می‌شود که ظرفیت کشور به هدر برود و افکار نخبگان و مسئولان به سمتی کشانده شود که باعث شود تا نیازها و مشکلات مردم برطرف نشود.

وی اضافه کرد: دیگر کاندیدا نیز باید بتوانند رئیس جمهور منتخب را کمک کنند تا مطالبات مردم که خلق حماسه اقتصادی توسط مسئولان است، به خوبی انجام پذیرد.

دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی با اشاره به اینکه نباید به خاطر اختلافات سیاسی وحدت خود را از بین ببریم، گفت: ما می‌توانیم با وحدت ملی و رفق و مدارا ترفندهای دشمنان را خنثی کنیم و پیروز انتخابات را باید به مردم نسبت دهیم و با اختلافات کام مردم را تلخ نکنیم.

وی در پایان سخنان خود بیان کرد: یکی از برکات حضور مردم در انتخابات 92 و خلق حماسه سیاسی این بود که شبهاتی که در سال 88 نسبت به نظام وارد می‌کردند، برطرف شود و اگر اختلافات باز شود، فواید حضور حداکثری مردم از بین خواهد رفت و مردم با حضورشان نشان دادند که از مسئولان وحدت و دوستی می‌خواهند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها