امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۲۱:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139226
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فهیمه فرهمند‌پور مشاور وزیر کشور در امور بانوان در حاشیه نشست سالانه با مشاوران

به گزارش خبرنگار حوزه دولت پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فهیمه فرهمند‌پور مشاور وزیر کشور در امور بانوان در حاشیه نشست سالانه با مشاوران استانداران و مدیران کل امور بانوان و خانواده استانداری‌های سراسر کشور که عصر امروز (دوشنبه 22 دی‌ماه ) که در وزارت کشور برگزار شد در جمع خبرنگاران به تشریح اقدامات صورت گرفته در حوزه امور بانوان پرداخت.

فرهمند‌پور در پاسخ به سوالی در زمینه برنامه ششم توسعه گفت: در تدوین برنامه ششم توسعه تلاش شده است تا روح حاکم در برنامه ششم توسعه مبتنی بر عدالت اجتماعی در همه محورها از جمله عدالت جنسیتی باشد.

وی ادامه داد: قرار است برنامه ششم برنامه مسئله‌محور باشد و مسائل دیگر زنان را دنبال کند و امیدواریم با تمهیداتی که در این زمینه اندیشیده شده است بتوانیم به نتیجه برسیم.

مشاور وزیر کشور در امور بانوان در پاسخ به سوال دیگری در زمینه لایجه سند تامین امنیت اظهار داشت: سند تامین امنیت در دست بررسی است و کارهای آن انجام شده که حداکثر تا دو هفته آینده و کمتر از یک ماه ویرایش آن به اتمام می‌رسد و امیدواریم پس از تائید دولت بتوانیم از این سند با حضور اصحاب رسانه رونمایی کنیم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها