امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۲۳:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139230
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (دو ‌شنبه) در جلسه شورای عالی فناوری ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور عصر امروز (دو ‌شنبه) در جلسه شورای عالی فناوری اطلاعات کشور، توسعه و ارتباط منسجم سامانه‌های خدماتی را از دغدغه‌های اصلی همه بخشها و دستگاهها دانست و اظهار داشت: در فرایند یکپارچه سازی امور مربوط به فناوری اطلاعات، اصالت با انعطاف روندها مطابق با برنامه‌ها و سیاست‌های دولت است و نباید نهادها و ساختاری‌های اداری مانع پیشرفت کشور همگام با توسعه فن آوری‌های نوین شوند.

وی اظهار امیدواری کرد با توسعه دولت الکترونیک، شاهد گام‌های مثبتی در جهت خدمت‌رسانی بیشتر به مردم در حوزه سلامت باشیم.

معاون اول رییس جمهور گفت: اجرای این طرح در بهبود اقتصاد کشور و روند خدمت‌رسانی به مردم نقش مهمی دارد و همه دستگاه‌ها باید تکمیل زیر ساخت های لازم آن را با جدیت دنبال کنند.

بر پایه این گزارش، در این جلسه که وزرای دادگستری، دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، بهداشت،درمان و آموزش پزشکی، صنعت، معدن و تجارت، ارتباطات و فناوری اطلاعات، معاون علمی و فناوری رییس جمهور و نمایندگان وزارتخانه‌ها، سازمان‌ها و دستگاه‌های عضو شورا حضور داشتند، دبیر شورای عالی فناوری اطلاعات گزارشی از میزان پیشرفت پروژه سلامت الکترونیکی، افزایش تعامل پذیری و به اشتراک گذاری سامانه‌های دستگاههای اجرایی و نیز پروژه‌های مختلف توسعه دولت الکترونیکی ارایه کرد.

در ادامه پس از بحث و بررسی آیین نامه داخلی توسعه دولت الکترونیک، آیین نامه نظام اجرایی طرح نشانی استاندارد مکانی ملی ، آیین نامه اجرایی رعایت الزامات گذر به پروتکل اینترنت نسخه6 و دستور العمل تشکیل ، وظایف و اختیارات کارگروه خدمات الکترونکی سلامت با اصلاحاتی به تصویب رسید.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها