امروز : جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 23
۲۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139231
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت عصر امروز (دوشنبه) در اولین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه با ارایه گزارشی از ...

به گزارش گروه سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدباقر نوبخت عصر امروز (دوشنبه) در اولین جلسه کمیسیون تلفیق بودجه با ارایه گزارشی از عملکرد بودجه در سال جاری به نمایندگان مجلس، اظهار داشت: علیرغم اختلاف 25 درصدی در عملکرد با بودجه مصوب سال 93، تدابیری اندیشیده شده که مجبور نشویم تا آخر سال جاری به مجلس متمم یا لایحه اصلاحی برای جبران کسری بودجه ارایه کنیم.

نوبخت خاطرنشان کرد: با توجه به کاهش قیمت نفت در سال جاری و به تبع آن، عدم وصول بخشی از سایر درآمدهای دیگر برنامه ریزی‌ها به صورتی بوده که در سال 93 با کسری بودجه رو به رو نشویم.

وی افزود: گزارشی که شب گذشته از خزانه داری کل کشور دریافت کردم مبنی بر این است که تا تاریخ 11 دی ماه سال جاری ، منابع و مصارف کشور مشخص شده که بر این اساس، 128 هزار میلیارد تومان به خزانه واریز شده است.

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تصریح کرد: با توجه به میزان دریافتی منابع از سوی خزانه، می توان عنوان کرد که حدود 75 درصد از پیش بینی ها برای وصول درآمدها تحقق یافته است که این، یعنی اختلاف 25 درصدی در عملکرد با بودجه مصوب سال 93. البته تدابیری اندیشیده شده که مجبور نشویم به مجلس متمم یا لایحه اصلاحی برای جبران کسری بودجه ارایه شود.

نوبخت ادامه داد: برخی ارقامی که در لایحه بودجه سال 94 پیشنهاد شده، باید با توجه به کاهش قیمت نفت و واقعیت‌های اقتصادی تعدیل شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها