امروز : شنبه ۴ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 24
۱۵:۲۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139236
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 44
ثریا ظفری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: اگر تا کنون در برنامه‌های حوزه زنان نتوانستیم به جایگاه ...

ثریا ظفری در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; گفت: اگر تا کنون در برنامه‌های حوزه زنان نتوانستیم به جایگاه مطلوب برسیم به این دلیل است که مسئولان حوزه زنان به اندازه کافی دلسوز زنان جامعه نبوده اند.

وی ادامه داد: مسئولان امور زنان باید به جای اینکه به فکر ارتقای پست و جایگاه خود باشند، دغدغه‌های حوزه زنان را شناسایی و با جدیت آنها را دنبال کنند و تا به نتیجه رسیدن، آنها را پیگیری کنند.

این کارشناس امور زنان اظهار داشت: لحاظ شدن امور زنان در برنامه‌های پنجم و ششم توسعه به خودی خود نمی‌تواند به ارتقای جایگاه زنان کمک کند بلکه این برنامه‌ها باید به مرحله عملیاتی و اجرا برسد تا نتیجه آن ارتقای جایگاه زنان در اجتماع باشد.

ظفری تصریح کرد: اگر مسئولان واقعا دلسوز امور زنان باشند می‌توانند با خلاقیت و ابتکار عمل اقداماتی را انجام دهند که در جهت پیشبرد اهداف زنان است و نباید برنامه ها و سیاست‌ها در حوزه زنان تنها معطوف به یک یا چند قشر باشد چراکه هم اکنون جامعه زنان روستایی نیازمند حمایت‌های ویژه دولت است که باید به صورت جدی به آنها پرداخته شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها