امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۰۹:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13924
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 235
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران بیانیه‌ای پیرامون حضور حماسی مردم در ...

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران بیانیه‌ای پیرامون حضور حماسی مردم در انتخابات و تشکر از ملت همیشه حاضر در صحنه صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: میهن سرفرازمان در طول 34 سال عمر با برکت خود شاهد صحنه‌های حساس و پیچ‌های سرنوشت‌سازی بوده است که همواره از آن گردنه‌های سخت، به واسطه رهبری امام عظیم‌الشأن امت و همت مردمان آگاه، با موفقیت عبور کرده است.

در ادامه بیانیه انجمن مستقل دانشگاه تهران آمده است: مردم همیشه در صحنه ایران نشان داده‌اند که  در راه سربلندی کشور و عزت روزافزون آن از هیچ اقدامی کوتاهی نکرده و دین خود به نظام مقدس اسلامی را پرداخت می‌کنند، یکی از مهمترین عرصه‌هایی که مردم نسبت به کشور خود ادای تکلیف می‌کنند، عرصه انتخابات است و کسانی که به پای صندوق‌های رأی می‌آیند فارغ از اینکه چه سلیقه‌ای دارند و به چه کسی رأی می‌دهند، با هر رأی خود، به کارآمدی نظام رأی می‌دهند.

این تشکل دانشجویی با اشاره به فعالیت‌های دشمنان جمهوری اسلامی علیه ملت ایران خاطرنشان کرد: دشمنان قسم خورده ملت از هیچ اقدامی برای ضربه به پیوند عمیق میان مردم و نظام کوتاهی نمی‌کنند، از تحریم اقتصادی و سیاسی گرفته تا تلاش برای تحریم انتخابات؛ اما مردمان ایران با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رای برگ زرین دیگری در تاریخ میهن اسلامی‌مان ثبت کردند، و با انگشتان آبی رنگ خود صورت خارج‌نشینان و داخل‌نشینان بریده از اسلام را سرخ نموده و توطئه توطئه‌گران را خنثی کردند.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران با اشاره به اینکه امانت‌داری مجریان انتخابات ایران در قبال رأی مردم، که به فرموده رهبری انقلاب به مثابه حق‌الناس است بار دیگر در جهان خودنمایی کرد، ادامه داد: این امانت‌داری نشان داد که انتخابات در ایران همواره آزاد بوده و هست و با برگزاری چنین انتخاباتی در چنین سطحی از سلامت و امانت، عمق ظلمی که عده‌ای معاند و احیاناً جاهل نسبت به انقلاب در سال88 روا داشتند، دگر بار بر ملت فهیم ایران آشکار شد.

«این انتخابات و نتیجه آن به جهانیان ثابت کرد که مهد مردم سالاری و دموکراسی نه در کشورهایی است که انتخابات آنها حداکثر به رقابت بین دو گروه و با مشارکت حداکثر 50 درصدی مردم کشورشان خلاصه می‌شود، بلکه مهد مردم‌سالاری به شیوه صحیح، در ایران اسلامی و تحت لوای نظام ولایت فقیه است».

این تشکل دانشجویی با مخاطب قرار دادن حسن روحانی، رئیس جمهور منتخب متذکر شد: امروز دیگر شما نه فقط نماینده کسانی که به شما رأی دادند، بلکه نماینده ملتی 75 میلیونی هستید که با حضور حداکثری خود پای صندوق‌های رأی، نشان دادند که کماکان به نظام جمهوری اسلامی اعتقاد راسخ دارند و با وجود این همه تلاش دشمنان برای جلوگیری از شرکت مردم در انتخابات، به ندای امام خود لبیک گفته و رویای دشمنان در جدا کردن ملت از نظام را ناکام گذاشتند.

در ادامه بیانیه آمده است: رأی سدید مردم به شما از یک سو سبب خواهد شد که شما با پشتوانه‌ای قوی در برابر کشورهای غربی حاضر شده و از منافع کشور دفاع کنید، و از سوی دیگر بار سنگینی بر دوش شما نهاده است، چراکه اکنون ملت انتظار دارند با طی کردن بخش اعظم مسیر حماسه سیاسی از سوی آنها، شما نیز با تکمیل این حماسه از طریق دفاع شایسته از آرمان‌های جمهوری اسلامی در مجامع بین‌المللی، و همچنین خلق حماسه اقتصادی از طریق راه‌اندازی هرچه بیشتر چرخ های تولید و رسیدگی به معیشت مردم، پاسخ شایسته‌ای به رأی اعتماد مردم بدهید.

در ادامه این بیانیه تصریح شده است: ما به عنوان بخشی از ملت غیور و بزرگ ایران، دست یاری خود را به سوی شما و سایر مسئولان کشور دراز کرده و اعلام می‌داریم که در راستای خدمت به نظام جمهوری اسلامی و تلاش برای حل مشکلات کشور از هیچ کمکی مضایقه نخواهیم کرد.

انجمن اسلامی دانشجویان مستقل دانشگاه تهران در پایان بیانیه بر خود فرض دانست این پیروزی عظیم را خدمت حضرت صاحب الزمان (ارواحنا فداه)، مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جانبازان، ایثارگران، خانواده معظم شهدا، مردم همیشه در صحنه و همچنین به حسن روحانی به عنوان نامزد منتخب مردم تبریک گفته و از خداوند متعال برای وی و ملت بزرگ ایران آرزوی توفیق روز افزون کند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار