امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13926
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «حمد بن خلیفه آل‌ثانی»، امیر قطر با ارسال پیام تبریکی به «حسن روحانی»، رئیس جمهوری منتخب ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شیخ «حمد بن خلیفه آل‌ثانی»، امیر قطر با ارسال پیام تبریکی به «حسن روحانی»، رئیس جمهوری منتخب پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت و انتخاب حسن روحانی را بیانگر خواست مردم ایران به اجرای تغییر و تحول در کشور دانست.

در همین راستا ولی‌عهد و نخست وزیر و وزیر خارجه قطر نیز با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای پیروزی رئیس جمهوری منتخب را تبریک گفتند.

همچنین شیخ «صباح الأحمد الجابر الصباح»، امیر کویت نیز با ارسال پیامی پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت

در این پیام امیر کویت با اشاره به دوستی دو کشور و ملت کویت و ایران ابراز امیدواری کرد، این روابط در خدمت منافع مشترک گسترش یابد.

در همین راستا ولی‌عهد و رئیس پارلمان کویت نیز با ارسال پیام جداگانه‌ای پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری را تبریک گفتند و برای او آرزوی موفقیت کردند.

از سوی دیگر شیخ «حمد بن عیسی آل خلیفه»، امیر بحرین نیز با ارسال پیامی پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفت.

در این ارتباط ولی‌عهد و نخست وزیر بحرین نیز با ارسال پیام‌های جداگانه‌ای پیروزی حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری ایران را تبریک گفتند.
انتهای پیام/ر
برچسب ها:
آخرین اخبار