امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۱۵:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139261
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 46
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر مرکز، احمد روزبهانی دبیر ستاد ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر مرکز، احمد روزبهانی دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان تهران در نشست با شوراهای امر به معروف هیات مذهبی ضمن تشکر از حضور گسترده هیات در گردهمایی امر به معروف و نهی از منکر در دهه اول محرم گفت: هیات مذهبی، دهه‌ی مبارک فجر انقلاب اسلامی امسال نیز برنامه هایی در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر داشته باشند.

وی با بیان اینکه امر به معروف و نهی از منکر مختص محرم و عاشورا نیست، گفت: بزرگترین منکر رژیم شاهنشاهی پهلوی بود و بزرگترین معروف در عصر حاضر انقلاب اسلامی است. لذا دست اندرکاران برگزاری جشن دهه فجر لازم است در مورد امر به معروف و نهی از منکر هم برنامه هایی را در نظر بگیرند. این موضوع در ایام فاطمیه(س) هم شکل پررنگ تری به خود گیرد.

روزبهانی در توضیح برنامه های امر به معروف و نهی از منکر در دهه فجر افزود: دست اندرکاران هیات مذهبی آموزش و پرورش  و روسای کلانتری ها که به مناسبت دهه فجر در مدارس، برنامه سخنرانی دارند مباحث امر به معروف را نیز بگنجانند و در ارتباط با منکر شاهنشاهی و معروف جمهوری اسلامی مطالبی برای آگاهی دانش آموزان ارائه دهند.

  به گفته دبیر ستاد احیاء امر به معروف و نهی از منکر استان تهران این آگاهی‌ها، در برنامه‌های دانشگاه‌ها، هیات رزمندگان اسلام، سازمان تبلیغات اسلامی و بسیج مستضعفین می تواند وجود داشته باشد به عنوان مثال در تابلو نوشته‌هایی که در راهپیمایی 22 بهمن هر یک از این نهادها، سازمان‌ها، هیات و تجمعات دانش آموزی و دانشجویی با خود حمل می کنند جملاتی در ارتباط با امر به معروف و نهی از منکر آورده شود.

وی با تاکید بر اینکه از هر فرصت ممکن باید در ترویج امر به معروف و نهی از منکر استفاده کرد، اظهار داشت: هیات مذهبی که رسالت این کار را بر دوش دارند آنچه که اهل بیت(علیهم السلام) خواسته‌اند را به خوبی اجرا کنند و این رسالت در همه مناسبت‌ها ظهور و بروز یابد.

شایان ذکر است: در این نشست نمایندگان، نهاد رهبری در دانشگاه، شورای امر به معروف هیات مذهبی، سازمان تبلیغات اسلامی، هیات رزمندگان اسلام، سازمان بسیج مداحان و مدیران هیات مذهبی و معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ هر یک نقطه نظرات، پیشنهادات و برنامه‌های خود در ارتباط با موضوع امر به معروف و نهی از منکر در مناسبات مختلف سیاسی و اجتماعی مطرح کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها