امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۰۰:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139265
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 61
به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فریبا کیا دبیر کمیته علمی یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد ...

به گزارش گروه آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; فریبا کیا دبیر کمیته علمی یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد اظهار داشت: اینکه کتابی چنان نظر داوران را به خود جلب کرده که تا آستانه گرفتن جایزه پیش رفته است، از نظر ما ارزشمند و شایسته تقدیر است.

کیا با اعلام اینکه در این دوره از جشنواره مجموعاً  128 عنوان کتاب از سوی گروه‌های داوری نامزد دریافت جایزه اعلام شده‌اند، گفت: در روز اختتامیه جشنواره ، 45 عنوان از کتاب‌ها، جایزه برگزیده یا تقدیری جشنواره را از آن خود خواهند کرد.

وی ادامه داد: با این وصف، ما به تمام کتاب‌های نامزد شده، حتی اگر موفق به کسب عنوان برگزیده یا تقدیری نشوند، تقدیرنامه خواهیم داد.

معاون سامان‌دهی منابع آموزش و تربیتی دفتر انتشارات و تکنولوژی آموزشی، ضمن دعوت از همه نویسندگان یا مترجمان آثار نامزد شده برای حضور در مراسم پایانی این جشنواره، افزود: ما سال گذشته نیز این کار را پس از جشنواره انجام دادیم، اما می‌کوشیم امسال این کار را در روز مراسم اختتامیه انجام دهیم.

کیا گفت: کار داوری گروه‌ها به پایان رسیده است و ما درحال حاضر  مشغول آماده‌سازی تقدیرنامه‌ها هستیم.

دبیر کمیته علمی یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد با اشاره به اینکه کتاب‌هایی از 35 ناشر به عناوین برگزیده یا تقدیری جشنواره دست یافته‌اند، افزود: ما می‌کوشیم برای ناشران کتاب‌های برگزیده و تقدیر شده نیز تقدیرنامه‌هایی صادر کنیم و در همان‌ روز تقدیم ناشران کنیم.

یادآور می‌شود: مراسم پایانی یازدهمین جشنواره کتاب‌های آموزشی و تربیتی رشد روز 23 دیماه در مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، واقع در خیابان حجاب برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها