امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139268
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 60
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، عباس پوریانی با اشاره به اهمیت پرونده‌

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; به نقل از روابط عمومی دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران، عباس پوریانی با اشاره به اهمیت پرونده‌ های ارجاع شده به دادگاه‌های انقلاب، گفت: مبارزه با مواد مخدر و برخورد با ضد انقلاب و سایر جرائمی که در این دادگاه مورد رسیدگی قرار می‌گیرد از پرونده‌های مهم حکومتی است که با امنیت و آسایش مردم ارتباط دارد.

وی شاغلان در دادگاه انقلاب را افرادی متدین و انقلابی خواند و گفت: مأموریت خطیر دادگاه‌های انقلاب در حفظ و حراست از آرمان‌های انقلاب اسلامی موجب گردید، از بدو تأسیس این دادگاه‌ها این مجموعه خدوم و ارزشی با اهدای صدها شهید به نظام اسلامی همواره خاری بر چشم بدخواهان نظام باشد.

رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران ضمن تاکید بر سلامت دستگاه قضایی ضرورت وجود نگاه پیشگیرانه را مورد تأکید قرار داد و گفت: سلامت دستگاه قضایی باعث افزایش اعتماد عمومی در جامعه خواهد شد.

پوریانی اضافه کرد: خدمات صورت گرفته در دستگاه قضایی در چند سال اخیر بسیار برجسته بوده است که باید این خدمات به افکار عمومی اطلاع‌رسانی شود.

گفتنی است در این بازدید که به مدت 4 ساعت به طول انجامید رئیس کل دادگاه‌های عمومی و انقلاب تهران به همراه معاونین قضایی ضمن بازدید از شعبات مستقر در محاکم دادگاه و دادسرای انقلاب با تعدادی از مراجعه کنندگان نیز دیدار و دستورات قضایی را صادر کردند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها