امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139290
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
«سیدعلی کاظمی» سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، ضمن اعلام آمادگی ...

«سیدعلی کاظمی» سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در کابل، ضمن اعلام آمادگی کامل برای حضور در جام ملت‌های آسیا، در دوره بعدی گفت: جای تیم ملی فوتبال این کشور در این دوره از رقابت‌ها خالی است.

وی گفت: با آنکه تیم ملی افغانستان توانایی حضور در این دوره از رقابت‌ها را داشت، اما بنا به اتفاقاتی که رخ داد، تیم ملی فوتبال این کشور دریک قدمی حضور بازی‌های جام ملت‌های آسیا حذف و از شرکت در این بازی‌ها باز ماند.

کاظمی تصریح کرد: اگر خودروی تیم ملی افغانستان در بازی‌های «چلنچ کاپ» آسیا تصادف نمی‌کرد، بدون شک تیم ملی این کشور یکی از تیم‌های حاضر در این دوره از رقابت‌های جام ملت‌های آسیا بود.

سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان اظهار داشت: با توجه به برنامه ریزی که انجام دادیم، امیدواریم تیم ملی افغانستان بتواند در دور بعدی جام ملت‌های آسیا حضور یابد.

وی تصریح کرد: آمادگی‌ها شامل چندین بخش می‌شود و مسابقات دوستانه‌ با کشورهای آسیایی از جمله تاجکستان و پاکستان را به همین زودی‌ها در دستور کار داریم.

وی بازی‌های آسیای جنوبی را فرصت خوبی برای تیم ملی افغانستان خواند و تصریح کرد که تیم ملی این کشور امادگی کامل دارد تا در این بازی‌ها شرکت کند.

بازیکنان جدیدی به تیم ملی دعوت می‌شوند

کاظمی، سخنگوی فدراسیون فوتبال افغانستان در بخش دیگر صحبت‌های خود گفت: اکثر بازیکنان تیم ملی افغانستان جدیدا به تیم ملی دعوت شده که از توانایی‌های بیشتری برخوردارند.

وی افزود: 2 بازیکن به نام‌های «شاهین یوسفی» که در تیم ملی 17 سال و 19 ساله‌ها بازی می‌کرد و «میلاد صالح» بازیکن تیم ملی 19 ساله‌های آلمان، دعوت افغانستان را پذیرفته و قرار است در آینده در تیم ملی این کشور بازی کند.

وی در ادامه اظهار داشت: تعدادی زیادی از بازیکنان دیگر افغانستان که در کشورهای اروپایی و آسیایی بازی می‌کنند، نیز به تیم ملی این کشور دعوت شده و آنان نیز اعلام آمادگی کرده‌اند که به تیم ملی افغانستان بپیوندند.

وی در پرسش به این نکته که پیش بینی وی از بازی‌های این دوره رقابت‌های جام ملت‌های آسیا چیست ؟ اظهار داشت: باتوجه به جدول بازی‌ها و بازی‌های که تاکنون صورت گرفته، علاقمند به رویارویی ایران و ژاپن در فینال هستم.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها