امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۵:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139302
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 37
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، افرادی ناشناس صفحه مربوط به فرماندهی مرکزی آمریکا را در شبکه اجتماعی توئیتر هک ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، افرادی ناشناس صفحه مربوط به فرماندهی مرکزی آمریکا را در شبکه اجتماعی توئیتر هک کردند و گفتند که & laquo;جهادسایبری» را تحت‌نظر داعش انجام می‌دهند.

در یکی از پست‌هایی که توسط هکرها بر روی صفحه فرماندهی مرکزی آمریکا منتشر شده، هکرها نوشته‌اند «سربازان آمریکایی! ما داریم می‌آییم، مراقب پشت سرتان باشید.»

در این صفحه توئیتری، تا پیش از هک شدن، اخبار حملات هوایی ائتلاف ضدداعش بر علیه اهداف این گروه در عراق و سوریه، منتشر می‌شد.

در یک مطلب دیگر، هکرها خطاب به سربازان آمریکایی گفته‌اند «وقتی آمریکا و ماهواره‌هایش برادران ما را در سوریه، عراق و افغانستان می‌کشد، ما به درون شبکه‌ها و وسیله‌های (الکترونیکی) سربازنتان نفوذ کردیم.»

یکی از بخش‌های جالب این متن به این شرح است:‌«ای سربازان آمریکایی! ما متوقف نمی‌شویم، ما همه‌چیز را درباره خودتان، همسرانتان و بچه‌هایتان می‌دانیم؛ ما مراقب شما هستیم.»

یک عکس هم از دو سرباز زن آمریکایی منتشر شده که نحوه گرفتن این عکس از داخل یک اتاق کاری سربازان آمریکایی مشخص نیست.

در بخش دیگری، نقشه‌هایی منتشر شده که هکرها مدعی‌اند نقشه 18 سایت هسته‌ای کره شمالی است و از شبکه پنتاگون به دست آمده؛ گفتنی است که هکرها مدعی‌اند که شبکه پنتاگون را هم هک کرده‌اند و این نقشه‌ها را از آنجا به دست آورده‌اند.

نقشه دیگری منتشر شده که هکرها مدعی‌اند نشان دهنده فراخوان 500 هزار سرباز ذخیره در ارتش کره شمالی برای افزایش امنیت تأسیسات نظامی است.

نقشه‌های حمله به چین از جالب‌ترین بخش‌های نقشه‌های متشر شده از سوی هکرهاست.

در یکی از نقشه‌ها، نقاط مخاطره‌آمیز برای سربازان در حوالی سواحل چین که با موشک محافظت می‌شوند، مشخص شده است. نقاط آبی نشان دهنده محل‌هایی است که به دلیل قرار گرفتن در برد عملیاتی موشک‌های مستقر بر روی شناورهای چینی، برای سربازان مهاجم خطرناک خواهند بود. نقاط سفید هم «حوزه عملیاتی» نام گرفته‌اند.

مقامات آمریکایی از ساعت 21:27 به وقت تهران، با برداشتن عکس مورد دلخواه هکرها از روی عکس پروفایل حساب توئیتری خود، بازسازی این صفحه را آغاز کردند.

در ساعت 21:38 اما، این صفحه کاملا از دسترس خارج شد.

یکی از مقامات پنتاگون صحت اخبار مربوط به این حمله هکری را تأیید کرد.

بر اساس اخبار منتشره، صفحه فرماندهی مرکزی آمریکا در سرویس اشتراک فیلم «یوتیوب» هم هک شده است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار