امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139309
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 38
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روزنامه صهیونیستی پس از اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل که خواستار عدم وضع ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یک روزنامه صهیونیستی پس از اظهارات نماینده آمریکا در سازمان ملل که خواستار عدم وضع تحریم& zwnj;های جدید علیه ایران شده ادعا می‌کند نمایندگان مجلس سنا طرح تحریم‌های جدید علیه ایران را در هفته جاری وضع می‌کنند.

روزنامه صهیونیستی جروزالم‌پست روز سه‌شنبه از قول منابعی که آنها را معاونان ارشد در کنگره معرفی کرد گزارش داد مجلس سنا در هفته جاری طرحی که تحریم‌های جدید علیه ایران را در صورت شکست مذاکرات تشدید می‌کند، تصویب خواهد کرد.

به نوشته این روزنامه سناتور لیندسی گزاهام هفته گذشته گفته سنا علاقه‌مند است تا قبل از تاریخ 20 ژانویه که روز سخنرانی وضعیت کشور توسط رئیس حمهور است یک طرح را به تصویب برساند.

مطابق این ادعا، یکی از دستیاران آشنا به فرایند تدوین این طرح پیش‌بینی کرده می‌تواند ظرف چند روز آینده 65 طرفدار برای ضمانت تصویب را پیدا خواهد کرد. با این حال گراهام می‌کوی او در محاسباتش به دنبال 67 طرفدار است تا از غیرقابل وتو بودنش اطمینان حاصل کند. 

*این خبر در صورت دریافت جزئیات بیشتر تکمیل خواهد شد*

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها