امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۳:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139315
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 196
عباس باقری چهره ملی ادبیات کشور که در جشنواره شعر انقلاب معرفی و تقدیر شد، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ...

عباس باقری چهره ملی ادبیات کشور که در جشنواره شعر انقلاب معرفی و تقدیر شد، در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; پیرامون مجموعه اشعار خود اظهار داشت: دو مجموعه آماده انتشار دارم اما هنوز به ناشر نسپرده‌ام.

به گفته وی، «چیدن کلمات روی بند رخت» عنوان مجموعه شعری است با بیش از یک هزار شعر در هزار و دویست صفحه که قالب اشعار ن سپید است.

وی در ادامه با بیان اینکه مجموعه شعرهای این اثر مربوط به سال 54 تاکنون است، گفت: این مجموعه در بردارنده برگزیده اشعار کوتاه . دفتر شعرهای بنده است.

باقری ضمن بیان اینکه این مجموعه بزودی تحویل ناشر خواهد شد، افزود: مجموعه سپید و نیمایی «چیدن کلمات روی بند رخت» بزودی برای انتشار تحویل انتشارات سپیده باوران خواهد شد.

این شاعر ملی در ادامه به مجموعه شعر دوم خود اشاره و متذکر شد، هنوز نامی برای این اثر انتخاب نکرده‌ام اما در بردارنده اشعار سپید است.

باقری ابراز داشت: این اثر بیش از 500 شعر سپید را شامل می‌شود که از سروده‌هایش مربوط به سال‌های 54 تا 93 است. اما هنوز برای سپردن آن به ناشری تصمیم گیری نکرده‌ام.

انتهای پیام/و

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها