امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139316
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،«ربوده شده ۳» با یک افتتاحیه 40 میلیون دلاری این مقام را از آن خود کرد.لیام نیسن بازیگر ایرلندی تبار ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،«ربوده شده ۳» با یک افتتاحیه 40 میلیون دلاری این مقام را از آن خود کرد.لیام نیسن بازیگر ایرلندی تبار سینما،برای سومین بار در این فیلم در نقش یک ماموز ضدجاسوسی بازنشسته بازی کرده است.

دو قسمت دوم و اول این مجموعه فیلم با افتتاحیه هایی 50 و 25 میلیون دلاری در سال های 2012 و 2009 به روی پرده سینماها رفتند.چند هفته قبل تهیه کنندگان فیلم چند صحنه خشونت آمیز آن را حذف کردند،تا با درجه سنی بالای 12 سال اجازه نمایش عمومی بگیرد.

درام ضدتبعیض نژادی «سلما» با فروش 11 میلیون دلاری خود در ردیف دوم جدول گیشه نشست.فروش 4 روز اول فیلم حدود 14 میلیون دلار شد. داستان این فیلم در باره مبارزات مدنی سیاهان آمریکا به رهبری مارتین لوتر کینگ برای کسب حقوق برابر با سفیدپوستان است.

کمدی فانتزی «درون جنگل» سومین فیلم جدول شد.این فیلم با فروشی نزدیک 10 میلیون دلار این مقام را از آن خود کرد. فروش کلی فیلم هم اکنون به 105 میلیون دلار رسیده است.مریل استریپ و جانی دپ بازیگران اصلی «درون جنگل» هستند.

«هابیت:نبرد پنج ارتش» با فروش 9/5 میلیون دلاری خود در ردیف چهارم جدول قرار گرفت.فروش کلی این فیلم هم به 236 میلیون دلار رسیده است.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها