امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۷:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139320
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 148
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هشتاد و هشتمین نشست مؤسسه فرهنگی موعود عصر از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی با عنوان «قبیله ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، هشتاد و هشتمین نشست مؤسسه فرهنگی موعود عصر از سلسله نشست‌های فرهنگ مهدوی با عنوان «قبیله لعنت:

فرزندان اسرائیل و سامری» برگزار می‌شود.

«قبیله لعنت» عنوان کلی سلسله کارگاه‌هایی است که مؤسسه موعود(عج) آن را با سخنرانی اسماعیل شفیعی سروستانی مدیر مسئول مؤسسه فرهنگی موعود عصر(عج) از مهر ماه سال جاری آغاز کرده و برای نخستین بار به طور دقیق به بررسی سیر تحول عمل شیطان از ابتدای خلقت تا مجامع مخفی می‌پردازد و این نشست چهارمین جلسه از این کارگاه است.

نشست «قبیله لعنت: فرزندان اسرائیل و سامری» پنج‌شنبه 25 دی ماه از ساعت 14 در سالن غدیر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی تهران، خیابان حجاب برگزار می‌شود که حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد است،  همچنین نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و مهدوی نیز در حاشیه این نشست دایر است.

بر اساس این گزارش، نخستین جلسه این کارگاه با سخنرانی شفیعی سروستانی 24 مهر با عنوان «صبحگاه آفرینش» برگزار شد که به نقش خلیفة‌اللهی انسان، حسادت و کبر شیطان و نخستین ضربه‌های او به انسان پرداخت.

 29 آبان ماه نیز جلسه دوم این کارگاه با عنوان «کاهنان معبد جادو» به صورت تاریخی به بررسی سر سلسله‌های اهل لعنت و اهل رحمت، موجودات ماورایی در میان اقوام، نقش کاهنان در طول تاریخ و ارتباط فراماسونری با جادوگری پرداخت.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار