امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 22
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13934
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۷:۱۴
تعداد بازدید: 89
به‌گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری ...

به‌گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های تهران، پیرامون انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی توسط مردم بیانیه‌ای صادر کرد.

در ابتدای این بیانیه آمده است: حماسه 24 خرداد، حماسه‌ای کم‌نظیر بود که با دستان مردم قدرشناس ایران رقم خورد؛ حضور خیره‌کننده مردم در پای صندوق‌های رأی، تأیید نظام اسلامی همچون دوره‌های قبل امواج یأس و ناامیدی را به سر دشمنان عنود و حسود ایران اسلامی کوبید.

آفرین بر ملت ایران که با لبیک به ندای رهبر مقتدرشان و رقم زدن مشارکت 72 درصدی بار دیگر ثابت کردند بهترین ملت در میان ملل معاصر و ماقبل خویشند؛ حماسه 24 خرداد حماسه گفتمان انقلاب اسلامی بود.

این تشکل دانشجویی انتخابات 24 خرداد 92 را حماسه‌ای از جنس پیوند امام و امت خواند و تصریح کرد: این انتخابات درس بزرگی برای کشورهای مدعی دموکراسی بود؛ مردم‌سالاری دینی دنبال شده در ایران اسلامی آمیزه‌ای از شور و شعور و رقابت و رفاقت است و گروه‌ها و اشخاص مختلف در این میان آزادانه توانستند با نقد وضعیت موجود، شعارهای خویش را مطرح ساخته و یا برنامه‌های مورد نظرشان را ارائه نمایند. کدام دولت حاضر است رسانه ملی و فراگیر خویش را به راحتی و منصفانه در اختیار نامزدهای انتخاباتی خویش بگذارد تا بتوانند آزادانه مسائل مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی را به چالش بکشانند؟

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی با تبریک جشن بزرگ حماسه سیاسی به مردم و حسن روحانی به عنوان منتخب ملت ایران اظهار داشت: صد البته این جشن در ریاست جمهوری سال 1388 هم بود اما عده‌ای با عدم تمکین به قانون و نادیده انگاشتن آرای مردم، با یکه‌تازی در میدان بی ‌قانونی و نوشتن و خواندن بیانیه‌های تند و افراطی کام شیرین مردم را تلخ نمودند.

رشد مردم، نخبگان و گروه‌های سیاسی در طول 4 سال و حکومت گفتمان قانون بر انتخابات ریاست جمهوری یازدهم جای خوشحالی فراوان دارد که شکر آن با افزایش خدمت خالصانه از سوی منتخب ملت رقم خواهد خورد.

در ادامه بیانیه آمده است: اکنون زمانی است که برنامه‌ریزی‌ها برای تحقق حماسه اقتصادی و بر طرف کردن مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم ایران به گونه‌ای شایسته آغاز شود.

اکنون زمانی است که ملت ایران قول‌های داده شده از سوی آقای روحانی را در مقابل خویش به انتظار نشانده‌اند، خدمت به مردم محروم و مستضعف، سامان‌بخشی به وضعیت اقتصادی به خصوص مهارِگرانی، کاهشِ تورم، رونق تولید داخلی و ایجاد اشتغال برای بیکاران، کار شبانه روزی و بی‌ منت، نپرداختن به مسائل حاشیه‌ای، پرهیز از جدالِ سیاسی و افراط و تفریط و عمل به فرامین رهبر معظم انقلاب مدظله‌العالی همگی انتظارات به‌جا و به‌حق ملت ایران است که منتخب ملت ایران باید برای آن تدبیر کرده و روح امید را در میان آحاد جامعه بیافزاید.

این تشکل دانشجویی در ادامه بیانیه خود تصریح کرد: مسائل خارجی به خصوص توجه به وضعیت کشورهای مسلمان، حمایت از محور مقاومت یعنی لبنان و سوریه، ادامه مسیر روشن و پر عزت بیداری اسلامی و دفاع از حقوق مسلم مردم ایران و مقاومت در برابر نظام سلطه نیز نباید مورد غفلت قرار گیرد.

شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی در پایان بیانیه خود خاطر نشان کرد: این تشکل دانشجویی همچون گذشته با حمایت از رئیس جمهوری منتخب و قانونی ملت ایران آمادگی خود را برای کمک و یاری‌رسانی در جهت تحقق آرمان‌های انقلاب اسلامی به ایشان اعلام می‌دارد.

روزهای پس از انتخابات، روزهای همدلی و همکاری است؛ ما در مسیری هستیم که باید محکم و استوار، هوشمندانه پیچ تاریخی عصر معاصر را مطابق با گفتمان اسلام ناب محمدی (ص) پشت‌سر بگذاریم و طی این طریق جز تبعیت از کلام و فرامین رهبر معظم انقلاب و ولی امر مسلمین میسر نخواهد شد. توفیقات روزافزون حجت‌الاسلام دکتر حسن روحانی را از خداوند منان خواستاریم.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها