امروز : دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 11
۱۷:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139350
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 154
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین دوره مسابقات قرآن ویژه جلسات قرآنی شهر تهران پس از 5 سال وقفه به همت

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، دومین دوره مسابقات قرآن ویژه جلسات قرآنی شهر تهران پس از 5 سال وقفه به همت فرهنگسرای قرآن در سه رشته قرائت تحقیق ویژه شاگردان ممتاز جلسات، صحیح‌خوانی قرآن (سوره‌های مبارکه مؤمنون و انبیاء) ویژه شاگردان فعال و در حال رشد جلسات قرآن و حفظ 5 جزو پیوسته قرآن کریم در دو مرحله مقدماتی و نهایی طرح‌ریزی شد.

نام‌نویسی در این مسابقات 15 آذرماه در آغاز شد و 15 دی‌ماه به پایان رسید که در این مدت حدود 6 هزار نفر ثبت‌نام کردند.

حضور 2787 نفر در مرحله مقدماتی مسابقات ویژه جلسات قرآن تهران

«علی‌اکبر توپچی» رئیس فرهنگسرای قرآن در گفت‌وگو با خبرنگار فعالیت‌های قرآنی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; اظهار داشت: از بین 6 هزار نفر که در این مسابقات ثبت‌نام کرده بودند 2 هزار و 787 نفر در مرحله اول این مسابقات حضور یافتند.

وی با بیان اینکه مرحله نخست مسابقات ویژه جلسات قرآنی شهر تهران در 5 مرکز برگزار شد، افزود: این مسابقات در فرهنگسراهای ملل، خاوران، بهمن، اشراق، فردوس و خانه فرهنگ نور برگزار شد که بر اساس نتایج این مسابقات 216 نفر به مرحله نهایی راه یافتند.

توپچی با اشاره با اینکه مسابقات ویژه جلسات قرآنی شهر تهران در دو مقطع سنی برای خواهران و برادران با حضور داوران مطرح برگزار شد، گفت: در مرحله مقدماتی این مسابقات اساتیدی همچون علی‌اکبر حنیفی، بهروز یاریگل، محمدمهدی بحرالعلوم، سیدرضا میرموسایی، محمدرضا پورزرگری و سیدعباس میرداماد در بخش برادران و خانم‌ها جمالی، صحاف، الوندی، نیاورانی، منگلی، امیریوسفی، نظری، کاتب و الماسی به داوری پرداختند.

3 بهمن‌ماه؛ برگزاری مرحله نهایی مسابقات قرآن تهران

وی با بیان اینکه در مرحله مقدماتی علاوه بر حضور داوران یک مسئول فنی نیز بر نحوه داوری نظارت می‌کرد، تصریح کرد: در مرحله مقدماتی از هر رشته نفرات اول تا دهم به مرحله نهایی راه یافتند. البته قرار بود مرحله نهایی این مسابقات پنج‌شنبه و جمعه 2 و 3 بهمن‌ماه در فرهنگسرای قرآن برگزار شود اما برای کاهش هزینه‌ها این مسابقات به صورت هم‌زمان جمعه 3 بهمن‌ماه برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار