امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139356
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 158
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه با توجه به ترکیب مخاطبین سیما بررسی موضوعات متنوعی را در دستور کار دارد که محوریت این ...

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، این برنامه با توجه به ترکیب مخاطبین سیما بررسی موضوعات متنوعی را در دستور کار دارد که محوریت این موضوعات بر اساس تغییرات فناوری و تاثیرات آن بر سایر رشته ها و زمینه های زندگی روزمره مردم طراحی شده است،

از جمله این موضوعات تاثیرات و مزایای ورود نسلهای جدید ارتباطی بر اقتصاد خانواده، اشتغال، آموزش و سبک زندگی را میتوان نام برد. همچنین تعرفه های مخابراتی، قبوض مخابراتی، خدمات ارزش افزوده و موضوعات از این دست نیز در قسمتهای آغازین برنامه مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

بنا به نظرات مدیریت جدید شبکه آموزش، در سری جدید برنامه های فناوری محور این شبکه محور قرار دادن «آموزش» کارکردهای فناوری های نوین بصورت جدی مد نظر بوده است فلذا در هر برنامه با چندین روش از جمله تهیه  انیمیشن و توضیح و تحلیل مفاهیم پیچیده فناوری به سادگی آموزش داده می‌شود.

همچنین سعی شده است در مصاحبه های کوتاهی با مسئولین اجرایی در همه سطوح موضوعات تشریح شود.

این برنامه در حال حاظر بصورت تولیدی بوده و کار بعد از 3 ماه پیش تولید پخش آن از هفته جاری آغاز خواهد شد.

تهیه کننده و سردبیر برنامه سعید نوری آزاد از روزنامه نگاران و سردبیران با سابقه حوزه فناوری اطلاعات است که برنامه زنده «برخط» -  شبکه آموزش – را نیز در کارنامه دارد.

همچنین برای ارتباط نزدیکتر با مخاطبین تیم آنلاین این برنامه بصورت روزآمد قسمت‌های مختلف این برنامه و نیز اخبار به روز فناوری را در سایت www.radikal7.ir در دسترس کاربران و مخاطبان قرار می‌دهند.

انتهای پیام/

 

 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها