امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۱:۲۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139374
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان رسیدگی به ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی صبح امروز (سه‌شنبه) پارلمان رسیدگی به لایحه خروج از رکود را ادامه دادند و مواد الحاقی 29 و 30 این لایحه را پس از بحث و بررسی به تصویب رساندند.

به موجب مصوبه مجلس، به دستگاه‌های اجرایی مجری طرح‌های تملک‌دارایی سرمایه‌ای دارای ردیف و اعتبار در قوانین بودجه سنواتی اجازه داده شد تا با موافقت معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور نسبت به خرید غیرنقدی و یا اقساطی تا سقف 30 درصد اعتبار مصوب طرح کالاهای مورد نیاز طرح‌های خود را جهت تحویل به پیمانکاران طرح‌های مذکور، به‌عنوان بخشی از سهم کارفرما اقدام کند.

مجلس مقرر کرد سود متعلقه به خرید این کالاها توسط کارفرما پرداخت می‌شود. آیین‌نامه اجرایی این ماده به پیشنهاد معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور تا 3 ماه پس از تصویب این قانون به تصویب هیأت وزیران می‌رسد.

وکلای ملت در ماده الحاقی 30 این لایحه مصوب کردند که رعایت مواد 2 و 3 قانون بهبود مستمر فضای کسب و کار در تدوین آیین‌نامه‌های اجرایی این قانون الزامی است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها