امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۳:۵۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139376
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 18
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یافته‌های یک مرکز آمریکایی درباره میزان ثروت نمایندگان کنگره، ‌از 18 ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، یافته‌های یک مرکز آمریکایی درباره میزان ثروت نمایندگان کنگره، ‌از 18 برابر بودن متوسط دارایی‌های یک نماینده در قیاس با شهروندان عادی حکایت دارد.

«مرکز سیاست پاسخگو»(CPR) در آمریکا روز دوشنبه گزارشی درباره میزان داراییهای نمایندگان کنگره آمریکا را منتشر کرد که بر میلیونر بودن اکثر نمایندگان و اختلاف فاحش درآمدی بین آنها با شهروندان عادی تاکید می‌کند.

به گزارش خبرگزاری اسپوتنیک، در گزارش مذکور آمده است: « به طور متوسط ارزش دارایی کل یک نماینده کنگره آمریکا در سال 2013 مبلغ 1029505 میلیون دلار بوده که این مبلغ ‌18  برابر ارزش دارایی متوسط یک شهروند معمولی است».

همچنین در گزارش که با تکیه بر اطلاعات جمع آوری شده از داده های واگذار شده خود نمایندگان به کنگره منتشر شده، تاکید می‌شود: «بار دیگر، ‌اکثریت اعضای کنگره آمریکا میلیونر هستند و از میان ۵۳۳ عضو کنونی کنگره، ۲۷۱ تن آنها میلیونر هستند».

بر اساس آمارهای موجود، میزان متوسط دارایی یک عضو مجلس نمایندگان آمریکا، ۸۴۳۵۰۷ هزار دلار و این میزان برای عضو مجلس سنا، ۲۷۹۴۵۱۸ میلیون دلار ثبت شده است.

در گزارش این مرکز آمریکایی تصریح می‌شود که «دارل ایسا» عضو جمهوریخواه مجلس نمایندگان با ۴۵۰ میلیون دلار بیشترین دارایی ثبت شده را از آن خود کرده است. بر اساس گزارش مذکور اغلب دارایی نمایندگان به حوزه املاک و سرمایه‌گذاری برمی‌گردد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها