امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139385
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 396
سید جواد ساداتی نژاد رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سوابق و ...

سید جواد ساداتی نژاد رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به سوابق و پیشینه درخشان علمی دانشمند شهید علی محمدی در دانشگاه تهران، آن استاد شهید را در زمینه‌های علمی و اخلاقی ممتاز و نمونه معرفی کرد و خدمات شهید علیمحمدی را به جامعه علمی کشور برجسته و مهم و آن دانشمند شهید را منشا تولیدات علمی شاخص و آموزش دانشجویان فراوان دانست.

ساداتی نژاد، شهید علیمحمدی را علاقه مند به پیشرفت علمی کشور دانست و از تلاش و کوشش خستگی ناپذیر آن شهید برای اعتلا و پیشرفت روز افزون کشور تمجید کرد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران همچنین نقش شهید مصطفی احمدی روشن را در پیشبرد اهداف و برنامه‌های مجتمع غنی سازی نطنز مهم و موثر دانست و آن شهید را از رویش های انقلاب اسلامی معرفی کرد.

ساداتی نژاد، ترور ناجوانمردانه شهدای هسته‌ای را نشانه استیصال و درماندگی دشمنان از متوقف کردن پیشرفت روز افزون جهاد علمی کشور معرفی کرد و حذف فیزیکی شخصیت‌های علمی و دانشگاهی را از ضعف و زبونی دشمنان در مواجهه با جریان توفنده رشد علمی کشور در زمینه دانش هسته‌ای عنوان کرد.

رئیس بسیج اساتید دانشگاه تهران با اشاره به دسیسه‌ها و توطئه‌های مختلف دشمنان برای متوقف کردن پیشرفت علمی کشور یکی دیگر از مهمترین اهداف ترور دانشمندان هسته‌ای را مرعوب کردن جامعه علمی کشور و جلوگیری از ورود متخصصان و پژوهشگران جوان به این حوزه دانست و با اشاره به اقدام ارزشمند و انقلابی دانشجویان رشته‌های مختلف برای تغییر رشته و تحصیل در رشته‌های تحصیلی مرتبط با حوزه هسته‌ای پس از شهادت این دانشمندان، تاکید کرد که با این ترورها دشمنان نه تنها در دستیابی به این هدفشان نیز ناکام ماندند که باعث توجه و علاقه بیشتر دانشجویان کشورمان به این بخش شدند.

ساداتی نژاد با تاکید بر ادامه راه آن شهدای بزرگوار برای پیشرفت و اقتدار علمی روز افزون کشور، جامعه دانشگاهی و ملت را قدردان فداکاری و ایثار آن شهدای بزرگوار دانست و با اشاره به سخن رهبر معظم انقلاب در مورد اینکه یاد شهدای هسته‌ای هرگز از خاطره ملت و حافظه تاریخ بیرون نخواهد رفت؛ یاد و خاطره شهدای هسته‌ای را فراموش نشدنی دانست.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها