امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۴:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139386
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 220
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان مرکز درمان سلامت روان «قیصر پرمنته» در کالیفرنیا روز دوشنبه ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کارکنان مرکز درمان سلامت روان «قیصر پرمنته» در کالیفرنیا روز دوشنبه (دیروز) در اعتراض به کمبود نیروی انسانی که بر ارائه خدمات درمانی این مرکز تأثیر می‌گذارد اعتصاب کردند.
پایگاه اطلاع‌رسانی «استارتریبیون» گزارش کرد که حدود دو هزار و 600 نفر از روانشناسان، متخصص درمان شناسی و کارکنان بخش اجتماعی، روز دوشنبه اعتصاب یک هفته‌ای خود را آغاز کردند تا مسوولان این مرکز درخواست کنند تا در کلینیک‌ها و دپارتمان‌های روانپزشکی قیصر پریمنته، مراقبت‌های درمانی باکیفیت و به موقع ارائه دهد.

«جیم کلیفورد» عضو اتحادیه روانپزشکان و متخصص روان درمانی در «سن دیگو» در خصوص این اعتصاب گفت که برخی از بیماران مجبورند به مدت دو ماه منتظر بمانند تا در نهایت موفق شوند که نوبت دریافت کنند که همین مسئله فرایند بهبود بیمار را طولانی‌تر می‌کند.

این کارکنان مرکز درمان سلامت روان با پوشیدن تی‌شرت‌های قرمز رنگ که روی آن نوشته شده بود: «دستمزدهای منصفانه همین حالا» و «کارکنان احتماعی برای مراقبت‌های باکیفیت» در مقابل بسیاری از مراکز درمانی قیصر پریمنته در سراسر کالیفرنیا تجمع کردند و متعهد شدند تا دوشنبه هفته آینده به اعتصاب خود ادامه دهند.

طبق این گزارش، بیش از 18 هزار نفر از پرستاران مراکز درمان سلامت روان قیصر نیز در شمال و مرکز کالیفرنیا نیز در صدد هستند که 21 و 22 ژانویه اعتصاب کنند.

پرستاران می‌گویند که مرکز درمانی قیصر خدمات بیمارستانی را کاهش داده است، پذیرش بیمار را محدود کرده است و بیمارانی را که هنوز نیاز به خدمات درمانی دارند را مرخص می‌کند.

اعتصاب این تعداد از کارکنان موجب می‌شود که 86 بیمارستان و کلینیک وابسته به مرکز درمانی قیصر پریمنته تحت تأثیر قرار گیرد.

پرستاران این مراکز در ماه نوامبر سال گذشته میلادی نیز یک اعتصاب دو روزه صورت دادند و اتحادیه پزشکان و قیصر در مذاکره با یکدیگر هستند و مدیر اتحادیه ابراز امیدواری کرد که بتوانند به توافق برسند.

انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها