امروز : پنجشنبه ۳ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۱۵:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139397
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 174
منصور حقیقت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به مصوبات روز گذشته هیأت نظارت بر مطبوعات مبنی به ...

منصور حقیقت در گفت‌وگو با خبرنگار گروه جامعه پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در واکنش به مصوبات روز گذشته هیأت نظارت بر مطبوعات مبنی به اعلام تذکر به خبرگزاری خبر آنلاین در مقابل درج مطلبی که تضعیف نیروهای مسلح را در پی داشت، گفت: این یک مسئله حقوقی است و باید مورد رسیدگی قرار گیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی در ادامه اظهار داشت: هر رسانه‌ای که از چارچوب‌ها پای خود را فراتر بگذارد قطعاً باید با آن برخورد شود.

وی با تأکید بر اینکه اقدام خبر آنلاین قابل دفاع نیست، افزود: تضعیف سپاه تضعیف سیاست‌های کلان نظام است و بر همین اساس اقدام خبر آنلاین اقدامی قبیح و زشت بوده است و به عبارتی تیشه به ریشه منافع ملی زدن است.

حقیقت خاطرنشان کرد: از آنجایی که مطلب این رسانه درمورد روابط نظام و سپاه بوده است جا داشت که هیأت نظارت بر مطبوعات به جای دادن فقط یک تذکر برخورد واکنش بیشتری نشان می‌داد.

به گزارش فارس؛ روز گذشته و در جلسه مورخ 22 دی ماه هیأت نظارت بر مطبوعات تصمیمات زیر توسط اعضای این هیأت اعلام شد.

1- تذکر به خبرگزاری خبر آنلاین بابت درج مطلبی که تضعیف نیروهای مسلح را در پی دارد. (مصداق بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات)

2- تذکر به روزنامه وطن‌امروز بابت توهین به رئیس‌جمهور از طریق درج کاریکاتور (مصداق بند 8 ماده 6 قانون مطبوعات)

3- تذکر به روزنامه وطن‌امروز بابت تیتر اولی که در تخریب رابطه با همسایگان و در مغایرت با مصوبات شورای عالی امنیت ملّی است، همچنین مقرر شد پرونده این روزنامه به دادگاه ارجاع شود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها