امروز : یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۱:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139405
تاریخ انتشار: ۲۳ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۰۵
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در همایش بسیج و رسانه که به مناسبت

به گزارش خبرنگار سیاسی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، محمدحسین صفار هرندی عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح امروز در همایش بسیج و رسانه که به مناسبت سالروز شهادت شهید غلامرضا رهبر و روز یبسیج و رسانه برگزار شد؛ طی سخنانی گفت: شکل گیری بسیج یک ضرورت برای انقلاب اسلامی بود و این بسیج برآمده از آحاد مردم است.

وی تصریح کرد: همه مردم با دغدغه حفاظت از آب و خاک و حفظ اسلام بود که به بسیج پیوستند.

صفارهرندی افزود: اولین زمزمه های بسیجیان وقتی پس از جنگ نسبت به ناملایمات به گوش رسید، عده‌ای گفتند بسیج باید به پادگان‌ها برگردد و به کارهایی که به او ربط ندارد دخالت نکند. وقتی هم که بسیج رسانه در حال شکل گیری بود، عده ای دوباره گفتند شما باید به پادگان ها برگردید.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: امروز دشمنان ما مطمئن هستند اگر برای ضربه زدن به ما بی خردی به خرج دهند، پاسخ ما کوبنده خواهد بود.

وی تصریح کرد: عده ای که از سر بی مهری، گرد آمدن چند تخصص را موجب فسادی می‌دانند که ابوذر و سلمان را فاسد می‌کند، چرا درباره حسن باقری این حرف را نمی زدند.

صفارهرندی افزود: معنای حرف‌هایی نظیر «بسیجی واقعی همت بود و باکری» یعنی بسیجی، مرده‌اش خوب است.

این فعال جبهه فرهنگی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: اقتدار دیپلمات ما در مذاکرات که وقتی در برابر زیاده خواهی‌های مقام آمریکایی می‌گوید گوشت شما در منطقه زیر دندان ماست، برای همین گروهی است که شما آنها را متهم به فساد می‌کنید.

وی افزود: پذیزفته نیست که برخی رسانه های داخلی بیشتر از آنکه سنگ داخل را به سینه بزنند سنگ خارج را به سینه می‌زنند.

ادامه دارد...

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها