امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۰:۵۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13941
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۹
تعداد بازدید: 185
محمد‌حسن تسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه قیمت‌ها اصلاح رو به پایین خواهد داشت، ...

محمد‌حسن تسلیمی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به اینکه قیمت‌ها اصلاح رو به پایین خواهد داشت، گفت: فردا سررسید شهریور‌ماه در معاملات آتی بازگشایی می‌شود.

وی ادامه داد: قیمت‌ها همچنان تا سه ماه آینده نزولی خواهد بود و جهش افزایشی همانند گذشته نخواهیم داشت.

تسلیمی با بیان اینکه فعلاً روند کلی بازار رو به پایین است، گفت: با توجه به استقبال گروه 1+5 و برگزاری پر شور انتخابات قیمت‌ها در بازارهای غیرمولد رو به بالا نخواهد بود.

وی همچنین با اشاره به اینکه بین قوا تعامل بهتری دیده می‌شود، خاطرنشان کرد: این تعامل و همگرایی یکی از دلایل ثبات و عدم سودآوری در بازارهای سکه و ارز است.

تسلیمی با اشاره به اینکه برخی از دلالان با توجه به اینکه روز گذشته با قیمت پایین‌تری سکه خریداری کرده بودند، امروز بازار گرمی کردند، گفت: این افزایش قیمت به خاطر فروش سکه‌های خریداری شده است و مطمئناً روند نزولی خواهد بود.

به گزارش فارس، معاملات آتی سکه با توجه به افزایش جزئی قیمت سکه در بازار نقد با یک درصد مثبت آغاز شده و هم اکنون نیز با توجه به ریزش 20 هزار تومانی نسبت به آخرین نرخ، کاهشی است.

سکه طلا تحویل خرداد ماه در آخرین روز معاملاتی خود یک میلیون و 249 هزار تومان معامله می‌شود.

همچنین قرارداد آتی سکه طلا تحویل تیر ماه با افزایش جزئی نسبت به روز گذشته یک میلیون و 264 هزار تومان با حجمی نزدیک به 715 قرارداد معامله می‌شود.

بر اساس این گزارش، قرارداد آتی سکه طلا تحویل مرداد ماه یک میلیون و 294 هزار تومان و با حجمی نزدیک به دو هزار قرارداد خرید و فروش می‌شود.

بر اساس این گزارش، قیمت سکه پس از افزایش قیمت به خاطر بازارگرمی برخی دلالان 65 هزار تومان افزایش قیمت پیدا کرد، اما اکنون با 20 هزار تومان کاهش یک میلیون و 245 هزار تومان معامله می‌شود.

به گزارش فارس، پس از اتمام روز معاملاتی قرارداد خرداد ماه، 27 خرداد ماه قرارداد آتی سکه موعد شهریور ماه راه‌اندازی و قابل معامله خواهد بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها