امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۴:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13946
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۲۹
تعداد بازدید: 59
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی صبح یکشنبه در آغاز جلسه کابینه و در واکنش به نتیجه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی صبح یکشنبه در آغاز جلسه کابینه و در واکنش به نتیجه انتخابات ریاست‌جمهوری ایران، ادامه فشارهای بین‌المللی به تهران را خواستار شد.

در بیانیه‌ای که در پایگاه اطلاع‌رسانی دفتر نخست‌وزیری اسرائیل منتشر شده، آمده است: جامعه بین‌الملل نباید خوش‌بینانه بیاندیشد یا فریب بخورد و فشارها برای توقف برنامه هسته‌ای ایران را کاهش دهد.

نخست‌وزیر رژیم‌صهیونیستی می‌گوید سیاستگذاری‌ در مسئله هسته‌ای توسط رهبری صورت می‌گیرد و رئیس‌جمهور نمی‌تواند تغییری در آن ایجاد کند.

در ادامه این بیانیه آمده است: عملکرد ایران است که مورد قضاوت قرار می‌گیرد. اگر این کشور همچنان برای توسعه برنامه هسته‌ای پافشاری کند، پاسخ ما مشخص است. تلاش برای توقف این برنامه به هر نحو ممکن.

نتانیاهو در پایان این بیانیه ابراز امیدواری کرده است که ادامه فشارها علیه ایران بتواند تهران را به توقف برنامه هسته‌ای متقاعد کند.

شب گذشته هم «موشه یعلون» وزیر جنگ رژیم صهیونیستی گفته بود تغییر رئیس‌جمهور نباید موجب کاهش فشارها علیه ایران شود. این در حالی است که اغلب کشورها از جمله آمریکا و انگلیس از تغییر در رأس دولت ایران استقبال کرده‌اند.

انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها