امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139469
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، کمال‌الدین پیرمؤذن نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌ شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن علنی اظهار داشت: علی‌وار بودن ایجاب می‌کند وحدت راستین ملت و نظم در امورات کشور را پیشه خویش قرار دهیم و مدرس‌گونه بودن نیز ما را موظف می‌کند که در حق‌گویی، حق‌جویی و فداکاری در راه خدا به او اقتدا کنیم و صادقانه با شجاعت و صراحت لهجه مطالبات به حق اقشار مختلف را به گوش صاحب منصبان برسانیم.

وی افزود: مدار رفتارمان قانون باشد و با استناد اصول قانون اساسی حق اظهارنظرها را از مطهری‌ها نگیریم.

عضو کمیسیون صنایع مجلس خاطرنشان کرد: نمایندگان که همواره در اشتیاق بازیابی نقش مجلس در اعتلای نظام هستند، باید قوانین لازم را در جهت تسهیل راهکارهای قانونی، تحقق رشد، حماسه اقتصادی حرکت به سوی اتحاد ملی و تلاش برای وحدت ملی زیر نظر رهبر انقلاب و  مستمر و افزون کنند.

پیرمؤذن تصریح کرد: رئیس جمهور و وکلای مردم تبلور اراده مردم هستند، از این رو هرگونه توهین به رئیس جمهور و نمایندگان مصداق بارز توهین به مردم ایران محسوب می‌شود، با این اعتبار بیان جملاتی نظیر رئیس جمهور برانداز، روزه‌خوان غیر قهار،‌ احترام‌آوری عکس یادگاری با جان‌کری، دولت دلال بیمار و غیره، تلخ کردن کام ملت و توهین به رئیس جمهور و وکلای مردم است و نباید به راحتی از آن عبور کرد.

نماینده اردبیل ادامه داد: اعتماد به عموم افراد (اصلاح‌طلب و اصولگرا) یکی از عناصر سیستم ارزشی ماست که به توسعه کشور و منابع انسانی آن کمک می‌کند و باید اذهان خود را متحول کنیم.

پیرمؤذن خطاب به پادشاه عربستان اضافه کرد: حاکم سرکوبگر مریض غلام حلقه به گوش آمریکا و رژیم صهیونیستی این چه داستان دل‌آزار و مسخره‌ای است که راه انداخته‌اید و ذخایر نفتی ملل مسلمان و عربستان را قبل از اینکه از ناحیه جهان استکبار به تاراج برود، توسط تو خائن کوچک، کبریت زده می‌شود، بی‌تردید نامت در تاریخ به عنوان خائن مسلمین و عامل فاجعه انسانی مسلمانان ثبت و ضبط خواهد شد.

وی اضافه کرد: قدرت واقعی از آن ملتی است که سرمایه‌های معنوی و فرهنگی ایمان و عقیده الهی، تمدن کهن، رهبری خیرخواهانه جهانیان، اراده‌ای استوار و روحی تسخیرناپذیر باشد و ملت ایران در ملل جهان در صفوف مقدم این عرصه قرار دارد.

نماینده اردبیل در ادامه بیان داشت: همه قدرت نظام، در حمایت از مردم نهفته است و هر اقدامی که به شکاف میان نظام و مردم بیانجامد، ضربه به انقلاب اسلامی است.

پیرمؤذن در پایان گفت:‌ رهبر انقلاب اصولگرایی اصلاح‌طلبی را تنها راه نجات کشور دانستند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها