امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۷:۰۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139472
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 43
به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه)

به گزارش خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، بهروز نعمتی نماینده مردم اسدآباد در مجلس شورای اسلامی پیش از ظهر امروز (سه‌شنبه) در نطق میان دستور خود در صحن  علنی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات اخیری که در مجلس شورای اسلامی افتاد، به استحضار نمایندگان می‌رسانم که امروز کشور بیشتر نیازمند آرامش و وحدت است و حاشیه‌سازی‌ها حتما به کشور آسیب جدی می‌رساند.

وی افزود: با توجه به شرایط بسیار خطیر و بسیار دشواری که کشور در منطقه و جهان دارد هرگونه تنش‌آفرینی، خیانت به آرمان‌های امام راحل و شهدای گرانسنگ انقلاب اسلامی است.

عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به مذاکرات هسته‌ای ایران با 1+5 خاطرنشان کرد: در شرایطی که مذاکره‌کنندگان کشور پنجه در پنجه دیپلمات‌های غربی انداخته‌اند و از سوی دیگر، مردم فشار ناعادلانه تحریم‌ها را تحمل می‌کنند و امروز که دشمنان اسلام و انقلاب فشارهای متعدد فرهنگی، سیاسی و اقتصادی به کشور وارد می‌آورند به جان هم افتاده‌اند که گناهی بس بزرگ و نابخشودنی است.

نعمتی اضافه کرد: البته در وحدت کشور حول محور ولایت همه باید با هم، هم‌پیمان باشیم، وحدت هم امری عقلی و هم امری ولایی است و صدالبته محور همدلی شخص رهبر معظم انقلاب است.

وی گفت: عدالت و انصاف در توزیع بودجه وجود ندارد و متأسفانه باز شاهد هستیم که اعتبارات به سمت کلانشهرها سرازیر می‌شود و شهرستان‌های مظلوم همچنان در عطش اعتبارات مناسب می‌سوزند.

عضو هیأت رئیسه مجلس اضافه کرد:‌ در خصوص گزارش برداشت 4.1 میلیارد دلاری دولت از صندوق توسعه ملی به گزارش کمیسیون برنامه و بودجه مجلس توجه شده و گزارش غلط به مردم داده نشود تا اعتبار مجلس و دولت زیر سوال نرود.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها