امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۲۲:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139484
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 47
مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به ...

مصطفی افضلی‌فرد نماینده مردم اردبیل در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، با اشاره به جلسه روز گذشته (دوشنبه) کمیسیون اصل 90 مجلس در مورد زمین‌های منطقه فرحزاد، گفت: در این جلسه که به دنبال درخواست و شکایت کشاورزان منطقه فرحزاد از شهرداری تهران تشکیل شده بود، موضوع حق ریشه و حقوق زارعانه شکایت‌کنندگان از شهرداری که از سوی شهرداری این حق نادیده گرفته شده بود مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
وی افزود: در این جلسه که به دنبال شکایت 250 نفر از زمین‌داران منطقه فرحزاد تشکیل شده بود 10 نفر از مقامات شهرداری از جمله معاونین حقوقی و پارلمانی شهرداری تهران و نیز شهردار منطقه 2 و تعداد دیگری از مقامات شهرداری حضور داشتند.
دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس اظهار داشت: شاکیان این موضوع را مطرح کردند که شهرداری تهران بدون توجه به حقوق زارعانه آنان نسبت به تصرف اراضی این افراد اقدام کرده و خواستار احقاق حق خود در این زمینه بودند.
افضلی‌فرد همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به مستندات ارائه شده توسط شاکیان مقرر شد تا شهرداری تهران اقدامات لازم را جهت احقاق حق این افراد صورت دهد و تا روز شنبه 27 دی‌ماه گزارش را در این باره به کمیسیون اصل 90 ارائه کند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها