امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۳:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139502
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرنگار فارس، حجت الاسلام و المسلمین ناصحی در جلسه علنی امروز شورای شهر گفت: در گذشته شهرداری به ازای هر متر مربع پسماند ساختمانی مبلغ ...

به گزارش خبرنگار فارس، حجت الاسلام و المسلمین ناصحی در جلسه علنی امروز شورای شهر گفت: در گذشته شهرداری به ازای هر متر مربع پسماند ساختمانی مبلغ 500 تومان عوارض دریافت می‌کرد؛ این مسئله موجب نارضایتی سازمان پسماند شده و بر همین اساس پیشنهاد می‌شود که بهای خدمات پسماند تا سقف 1500 تومان افزایش یابد.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: سازمان مربوطه پیشنهاد افزایش قیمت تا 1500 تومان را مطرح کرده است.

ناصحی افزود: با این حال با بررسی‌های انجام شده پیشنهاد می‌شود که در برخی از مناطق همچون منطقه 15 تا 20 که درآمدها پایین و ساختار و سازها زیاد نیست، به ازای هر متر مربع پسماند ساختمانی 700 تومان و در شمال شهر که ساخت و سازهای انبوه زیاد است به ازای هر متر مربع پسماند ساختمانی 1000 تومان اخذ شود.

وی درادامه یادآور شد: پیشنهاد شده که مساجد و حسینیه‌های مذهبی، مدارس و غیره مشمول پرداخت بهای مدیریت خدمات پسماند نشوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران خاطرنشان کرد: بر اساس قانون سازمان پسماند باید 10 درصد درآمدهای خود را صرف فرهنگسازی کنند.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار