امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۰۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139504
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 36
به گزارش خبرنگار فارس، احمد دنیامالی در جلسه علنی امروز شورای شهر  افزود: پیشنهاد می شود بافت فرسوده را از پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند ...

به گزارش خبرنگار فارس، احمد دنیامالی در جلسه علنی امروز شورای شهر  افزود: پیشنهاد می شود بافت فرسوده را از پرداخت بهای خدمات مدیریت پسماند مستثنی کنیم.

رئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر  ادامه داد: به منظور تشویق صاحبان بافت‌های فرسوده به نوسازی و همچنین تشویق مناطق کم برخوردار می‌توانیم این استثنا را قائل شویم اما پیشنهاد می‌شود بهای خدمات مدیریت پسماندهای ساختمانی 1000 تومان شود.

در ادامه همچنین انصاری عضو کمیسیون بودجه شورای اسلامی شهر تهران گفت:  انباشت زباله و مصالح قابل استفاده اما دور ریخته شده ساختمان‌ها بسیار زیاد است.

وی یادآور شد: با افزایش بهای خدمات پسماند می‌توان مانع از دور ریختن مصالح سالم ساختمانی نیز شد.

رحمت الله حافظی رئیس کمیسیون سلامت شورای شهر در ادامه گفت: قیمت جمع آوری هر متر پسماند 3300 تومان است و تصویب 600 تومانی بهای پسماند به معنای این است که از جیب مردم سوبسید می‌دهیم.

وی افزود: به نظرم می‌توان با حذف تکایا و مکان‌های مذهبی اقلیت‌های مذهبی از استثنائات پرداخت بهای پسماند رقم حداقلی برای بهای خدمات پسماند را هزار تومان اعلام کرد.

بر اساس این گزارش،  علیرضا دبیر رئیس کمیسیون بودجه شورای شهر تهران دراین مورد گفت: ما به دنبال درآمد زایی نیستیم چرا که حداکثر مبلغ اضافه شدن بهای پسماند برای ساختمان‌های بزرگ 5 میلیون تومان است.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار