امروز : پنجشنبه ۲ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 March 22
۰۷:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 13951
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۱
تعداد بازدید: 174
به‌گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد رویکرد ...

به‌گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد رویکرد انتقادی این اتحادیه در دولت یازدهم نیز پابرجا خواهد بود.
در ابتدای این بیانیه با تبریک پیروزی ملت غیرتمند ایران در انتخابات یازدهم، آمده است: این پیروزی چه شکوهمندانه جمهوریت نظام اسلامی را به رخ جهانیان کشاندید و چه عزتمندانه به مستکبران عالم «نه» گفتید؛ حلاوت شیرینی این انتخابات کام دشمنان نظام اسلامی را تلخ کرد.
شما که با مشارکت بیش از 72 درصدی مهر تأییدی بر حقانیت جمهوری اسلامی و مشت محکمی بر دهان مدعیان دروغین دموکراسی کوبیدید و اثبات کردید این انتخابات رد ادعای مضحک تقلب و تحقق عینی مردم‌سالاری دینی است.
اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل ضمن تبریک این پیروزی به حضرت ولی عصر(عج)، مقام معظم رهبری، ملت ایران و رئیس جمهوری منتخب اعلام کرد: حماسه سیاسی با شکوه هر چه تمام‌تر محقق شد و ملت همچون همیشه به تکلیف خود عمل کرد و اکنون نوبت به تحقق حماسه اقتصادی است و این بار، مسئولان باید به تکلیف و وظیفه خود عمل کنند؛ رقابت‌ها تمام شد و بر همگان واجب است تا رئیس جمهوری منتخب را در مسیر «پیشرفت، عدالت و مقاومت» یاری دهند و آنان نیز در همین مسیر گام بردارند.
این اتحادیه در ادامه بیانیه خود تصریح کرد که این آمادگی را دارد تا نقطه نظرات خود را در خصوص پیشرفت کشور با رئیس جمهوری منتخب در میان بگذارد و در ادامه متذکر شد: انقلاب به پیش خواهد رفت تا پرچم این انقلاب به عدالت گستر گیتی داده شود.
اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل با مخاطب قرار دادن رئیس جمهوری منتخب خاطر نشان کرد: فراز بلند 2 خرداد 76 و حماسه‌های سوم تیر 84 و 22 خرداد 88 و اکنون 24 خرداد 92 ثابت کرده است که ملت با کسی عهد اخوت دائمی نبسته و از منتخب ملت خواستاریم برای پاسداشت عدالت و پیشرفت و در اوج ماندن این گفتمان با اتکا به رای مردم و قانون، بار مسئولیتی که مردم به دوش وی گذاشته‌اند با قدرت و مقاومت در برابر مستکبران به‌ثمر بنشانند و بدانند که همچون گذشته، پشتوانه و آرای مردمی رؤسای جمهوری تا زمانی پابرجاست که در خط امام، گفتمان انقلاب و منویات ولایت فقیه حرکت کنند.
در ادامه این بیانیه آمده است: مشی اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل همانگونه که نشان دادیم در مواجهه با همه مسئولان (چه در دولت آقای خاتمی و چه در دولت‌های آقای احمدی‌نژاد) رویکرد انتقادی در سایه انصاف بوده؛ لذا رویکرد انتقادی اتحادیه در دولت یازدهم نیز پابرجا خواهد بود.
این بیانیه اینگونه پایان یافته است: "آنجا که در گفتمان انقلاب اسلامی گام بردارید از شما دفاع و در غیر این صورت انتقاد خواهیم کرد و همین جا اعلام می کنیم که منتظر حضورتان در فضای دانشگاه‌ها هستیم و از شما دعوت می کنیم در نشست سالیانه اتحادیه انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل در تابستان سال جاری حضور به‌هم رسانید".
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها