امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۲۲:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139515
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه حسین امامی ظهر امروز در هفتمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار داشت: طرح ساماندهی خدمات سفرهای

به گزارش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; از ارومیه حسین امامی ظهر امروز در هفتمین جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر اظهار داشت: طرح ساماندهی خدمات سفرهای نوروزی از سوی ستاد خدمات سفرهای نوروز کشور تهیه شده و این طرح در موضوعات و محورهای مختلف تشریح و تکلیف هر یک از دستگاه‌های اجرایی مشخص شده است.
وی ادامه داد: برنامه‌های ساماندهی خدمات سفرهای نوروزی استان اهداف و موضوعات کلی نظیر معرفی توانمندی ظرفیت‌های گردشگری استان، نظارت بر تسهیلات سفرهای نوروزی و نظارت بر کمیته تلفیقی ستاد سفرهای نوروزی از جمله برنامه‌های جدید ستاد سفرهای نوروزی آذربایجان غربی است.
امامی به ضرورت آماده‌سازی مکان‌های اقامتی مسافرین نوروزی، آماده‌سازی اسکان‌های آموزش و پرورش برای مسافران فرهنگی، آماده‌سازی هتل‌ها، کمپینگ‌ها و سایر خدمات در نظر گرفته شده برای مسافران نوروزی اشاره کرد.
معاون گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان غربی به ضرورت مشارکت ناوگان حمل و نقل عمومی و نیروی انتظامی و همچنین راهنمایی و رانندگی استان تاکید کرد.
امامی معرفی جاذبه‌های ناشناخته و کمتر شناسایی شده استان خبر داد و افزود: معرفی روستاهای هدف گردشگری و معرفی جاذبه‌های گردشگری استان از جمله مهم‌ترین اهداف میراث فرهنگی استان است.
وی از فعالیت 9 کمیته گردشگری در استان خبر داد و گفت: کمیته امداد و نجات به ریاست رئیس جمعیت هلال احمر استان، کمیته نظارت بر تنظیم بازار به ریاست رئیس سازمان صنعت و معدن استان، ارزیابی بر عملکرد واحدهای اصنافی به ریاست تعزیرات حکومتی و کمیته سلامت و خدمات بهداشتی به ریاست مدیر کل تعزیرات آذربایجان غربی و امور شهرداری به ریاست شهرداری‌های استان و همچنین اطلاع‌رسانی و توزیع بروشور برای مسافران از جمله کمیته‌های گردشگری استان است.
انتهای پیام/61003/خ20/ث3001

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها