امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۳:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139523
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، سازمان امور گردشگری ...

به گزارش خبرنگار دفتر منطقه‌ای پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; در آمریکای لاتین به نقل از «تله‌سور»، سازمان امور گردشگری اکوادور اعلام کرد که بر اساس برآوردهای صورت گرفته مجموع 1.6 میلیون گردشگر از سایر کشورها در سال 2015 به این کشور سفر خواهند کرد که این آمار نشان‌دهنده رشد 7 درصدی اکوادور در این زمینه نسبت به سال 2014 می‌باشد.
کیتو پایتخت اکوادور


در این راستا، «سرخیو گررا» دبیر کل سازمان آمار و تحقیقات اکوادور تاکید کرد که رشد سریع این کشور در زمینه گردشگری تبدیل به سومین منبع در آمد غیر نفتی اکوادور شده است.

خبرگزاری «آندس» اکوادور نیز گزارش داد که این کشور در طول سال‌های اخیر رشد بالایی در صنعت گردشگری داشته است.
کیتو پایتخت اکوادور


این خبرگزاری همچنین بر نقش مهم «کیتو» پایتخت اکوادور در رشد صنعت گردشگری در این کشور تاکید کرد و گفت: موقعیت ممتاز این شهر آن را به یک قطب مرکزی برای گردشگرانی که قصد دارند در مدت زمان کوتاهی به این کشور سفر کنند تبدیل کرده است.
کیتو پایتخت اکوادور


در طول سه ماهه آخر سال 2014، درآمد حاصل از صنعت گردشگری در اکوادور، 322.1 میلیون دلار برآورد شده است که از این میزان 120 میلیون دلار تنها مربوط به ماه دسامبر می‌باشد.

«سندرا نارانخو» وزیر گردشگری اکوادور در ماه دسامبر 2014 بر جوایزی که این کشور در این زمینه دریافت کرده تاکید کرد.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها