امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۵:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139532
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، ...

مرتضی رئیسی، معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ;< /strong> و در پاسخ به این پرسش که «سرمای شدید بیشتر مدارس غرب و شمال غرب کشور را تعطیل کرده است، آیا مشکل خاصی در گرمایش مدارس آن مناطق وجود ندارد؟»، اظهار داشت: با بازگشایی مدارس در آن مناطق، مشکلی نخواهیم داشت و گزارش خاصی هم دریافت نشده است.

وی در خصوص استفاده از سیستم‌های گرمایشی مدارس توصیه‌هایی داشت و گفت: مدیران، معلمان، خدمتگزاران و مسئولان مدرسه در روشن کردن و استفاده از وسایل گرمایشی باید نکات ایمنی و فنی را رعایت کنند.

رئیسی افزود: مسئولان مدرسه مراقب کنند که اگر وسیله گرمایشی نشتی دارد و یا دچار مشکل فنی است، این موارد مرتفع شود چرا که اگر تمام موارد را رعایت کنیم، اما به نکات فنی توجه نکنیم باید منتظر یک حادثه باشیم.

وی ادامه داد: توصیه می‌کنم که دقت، مراقبت و رعایت مسائل فنی در دستور کار قرار گیرد و از وسایل گرمایشی که معیوب است، استفاده نشود.

معاون عمرانی وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه امکان تعویض بخاری مدارس وجود دارد، تصریح کرد: مدیران هر مدرسه‌ای که بخاری مستعمل داشته و نیاز به بخاری دارد به ادارات نوسازی مدارس استان‌ها مراجعه کنند و این ادارات آماده تحویل وسایل گرمایشی جایگزین هستند.

رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور با اشاره به اینکه خوشبختانه از بابت اعتبارات آموزش و پرورش در بخش استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس مشکلی وجود ندارد، گفت: دولت اعتبار خوبی در خصوص وسایل گرمایشی مدارس در اختیار آموزش و پرورش گذاشته است و از این بابت از مجلس شورای اسلامی و دولت که از سال گذشته در زمینه استانداردسازی سیستم‌های گرمایشی مدارس آموزش و پرورش را یاری کردند، تشکر می‌کنم.

انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار