امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139540
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 32
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری آمریکایی «سی‌ان‌ان» طی گزارشی در زمینه «وجود ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، شبکه خبری آمریکایی «سی‌ان‌ان» طی گزارشی در زمینه «وجود موقعیت مناسب داد و ستد با ایران به‌مجرد لغو تحریم‌ها» نوشت: ایران که تحت شدیدترین تحریم‌های بین‌المللی قرار دارد، همچنان فرصتی سودمند برای سرمایه گذاران خارجی است.
 بر اساس این گزارش، ایران مکانی بالقوه برای تجارت با کشورهای خارجی است و در صورت لغو تحریم‌ها این کشور می‌تواند اولویت راهبردی برای تجارت باشد.
«توبی ایلس» تحلیلگر اقتصادی در این باره گفت: «صنایع خودرو سازی  ایران از جمله اولویت های اول داد و ستد هستند و سپس تامین نیازهای صنعت هوایی، بهداشتی و داروسازی و کالاهای مصرفی از جمله بخش‌هایی هستند که شرکت‌های بسیاری در پی برنامه ریزی برای حضور در بازار ایران و عرضه کالاهای خود در آنها هستند.»
این کارشناس اقتصادی با نام بردن از شرکت‌های فرانسوی پژو و رنو  و همکاری آن‌ها با شرکت‌های خودرو سازی ایرانی، از تمایل شرکت‌های یاد شده برای بازگشت به ایران خبر داد.
در انتهای گزارش سی‌ان‌ان تاکید شده است که شرکت‌های خارجی در حال یافتن فرصت‌هایی برای حضور در ایران  و در بازار جدید این کشور با وجود ادامه مذاکرات هسته‌ای ایران با گروه 1+5 هستند.
انتهای پیام/
 
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها