امروز : سه شنبه ۶ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 27
۱۳:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139544
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «تد کروز» سناتور جمهوری‌خواه ایالت «تگزاس» آمریکا در ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، «تد کروز» سناتور جمهوری‌خواه ایالت «تگزاس» آمریکا در حساب توییتری خود اعلام کرد که با جدیت به دنبال شرکت در رقابت‌های انتخاب ریاست‌جمهوری سال 2016 آمریکا است.
روز گذشته نیز، «مارکو روبیو» سناتور جمهوریخواه آمریکایی اعلام کرد که در انتخابات ریاست جمهوری سال 2016 به عنوان نامزد این حزب شرکت می‌کند.
اعلام حضور این سناتور در حالی است که بر اساس نظرسنجی ماه گذشته سی‌ان‌ان و موسسه ORC «جب بوش» با 23 درصد آرا بیشترین شانس را در میان نامزدهای محتمل جمهوریخواه به عنوان نامزد نهایی کسب کرده و پس از وی «کریس کریستی» فرماندار نیوجرسی با 13 درصد در مکان دوم  قرار دارد.
 در این نظرسنجی «بن کارسون» عضو حزب جمهوری‌خواه با 7 درصد، «مایک هوکابی» فرماندار آرکانزاس با 6 درصد، «رند پال» سناتور جمهوری‌خواه نیز با 6 درصد در رده‌های بعدی قرار گرفتند و «مارکو روبیو» تنها 5 درصد آرا را کسب کرده بود.
همچنین «میت رامنی» فرماندار اسبق آمریکایی و نامزد حزب جمهوریخواه در انتخابات سال 2012 روز شنبه در یک تجمع شهر نیویورک اعلام کرده بود که «به صورت جدی» شرکت در انتخابات 2016 را بررسی می‌کند.
انتهای پیام/ق

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها