امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139545
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خزانه‌داری آمریکا از ارائه کمک‌های جدید این کشور به اوکراین در قالب ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، وزارت خزانه‌داری آمریکا از ارائه کمک‌های جدید این کشور به اوکراین در قالب وام تضمینی در شش ماه اول سال جاری میلادی خبر داد.
به گزارش رویترز، وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز (سه شنبه) اعلام کرد که کمک‌های جدید مالی آمریکا به اوکراین در قالب وام تضمینی به ارزش یک میلیارد دلار طی 6 ماه ابتدایی سال 2015 به این کشور تحویل داده خواهد شد.
این وزارتخانه در ادامه بیانیه منتشرشده خود تاکید کرد: «وام‌های آمریکا به اوکراین مشروط به باقی ماندن این کشور در مسیر اصلاحات خواسته و تاکید شده صندوق بین‌المللی پول و پیشرفت در این مسیر است».
اعلام کمکهای مشروط آمریکا به اوکراین در حالی است که بحران این کشور به دنبال درگیری‌های دولت غربگرای کی‌یف با مخالفان ساکن مناطق شرقی اوکراین هم چنان ادامه دارد و ادعاها و اتهامات مقامات غربی به روسیه هم همچنان ادامه دارد.
در آخرین اظهارنظر غربی‌ها، فیلیپ بریدلاو مقام ارشد نظامی آمریکایی ناتو مسکو را به «ادامه کمکهای لجستیکی و آموزشی» مخالفان دولت غربگرای اوکراین متهم کرد اتهاماتی که روسها بارها آن را رد کرده‌اند.
انتهای پیام/

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار