امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139559
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 33
به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بخشی از اسناد منتشره وزارت خارجه انگلیس در زمینه «رویدادهای ایران از سال ...

به گزارش گروه بین‌الملل پایگاه خبری ، مهدوی پیروان موعود ; ، در بخشی از اسناد منتشره وزارت خارجه انگلیس در زمینه «رویدادهای ایران از سال 74 میلادی تا 78 & raquo; که بعد از آن جریان‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران شکل گرفت، در قسمتی تحت عنوان «پند گرفتن از حوادث رخ داده» تاکید شده  ایران یکی از کشورهای مهم و البته با خطر بالای سیاسی برای انگلیس است.
بر اساس این گزارش، در بخشی دیگر از این گزارش مستند طولانی در ارتباط با لزوم برقراری تماس با کارشناسان سیاسی‌ آمده است: وزارت خارجه انگلیس باید در تماس دائم با نخبگان دانشگاه‌ها  و اصحاب رسانه‌ها ‌باشد و حداقل نفع این کار این است که فرصتی را برای سنجش افکار و احزاب مورد علاقه به دست آورده و در بهترین حالت نیز امکان دسترسی به اطلاعات و فرضیه‌های جدید را به دست خواهد آورد.
در بخش دیگر این گزارش تاکید شده است که لازم است وزارت خارجه انگلیس با حمایت مالی سمینارهایی را در کشورهای با خطر سیاسی بر پا کند.
در این گزارش همچنین تاکید شده است که کارمندان سفارتخانه انگلیس در ایران بهتر است تا به زبان فارسی تکلم کرده و در پست‌های خود حضور کافی داشته باشند و حتی ساعات بیشتری را به این کار اختصاص دهند.
انتهای پیام/
 

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها