امروز : شنبه ۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 July 29
۱۷:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 139583
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این کمدی خانوادگی و اجتماعی توانست حدود 460 هزار تماشاچی را مجذوب خود کند.خط اصلی قصه این کمدی در باره پیرمردی به نام ...

به گزارش خبرنگار سینمایی فارس،این کمدی خانوادگی و اجتماعی توانست حدود 460 هزار تماشاچی را مجذوب خود کند.خط اصلی قصه این کمدی در باره پیرمردی به نام گرامپ است،که به خوبی می داند از هر وسیله ای در کجا و چگونه استفاده کند. اما او در روزهای پیری خود مجبور است به دیدن یک فیزیوتراپیست برود و این در حالی است که علاقه ای به این کار ندارد.

گرامپ برای خودش چهار دلیل قانع کننده دارد که به دیدن دکتر معالج خویش نرود.اما اتفاقاتی رخ می دهد که گرامپ مجبور به این کار می شود.داستان فیلم در کنار سرگرم کردن تماشاچی خود،نگاهی انتقادی هم  به سیستم پزشکی فنلاند و نوع برخورد با افراد کهنسال را دارد.

سال 2014 برای سومین بار در چهار دهه اخیر،سال خوبی برای صنعت سینمای فنلاند بود.بیش از 2 میلیون بلیط سینما برای فیلم های فنلاندی فروخته شد.با فروش این تعداد بلیط سینما،سهم فیلم‌های فنلاندی از جدول گیشه نمایش سال 2014 سینماهای کشور،حدود 28 درصد بود.

«گرامپ» ساخته دومه کاروکاسی توانست رقیبی جدی مثل «هابیت 3» پیتر جکسن را شکست دهد.اکشن قرون وسطایی جکسن با جذب 350 هزار تماشاچی فنلاندی،در ردیف دوم جدول گیشه نماش قرار گرفت.

سومین فیلم جدول دوباره یک محصول داخلی به نام «ریکی راپر و اسلیک لیونارد» بود.این فیلم 266 هزار تماشاچی داشت.

انتهای پیام

منبع : فارس

برچسب ها:
آخرین اخبار